Żużel - Best Speedway Tv

„Szpilek” ciąg dalszy! Nie zostawił suchej nitki na poprzednim klubie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Szpilek

„Szpilek” ciąg dalszy! Nie zostawił suchej nitki na poprzednim klubie

„Szpilek” ciąg dalszy! Nie zostawił suchej nitki na poprzednim klubie

Gleb Czugunow po pięciu latach spędzonych w Betard Sparcie Wrocław postanowił przynajmniej chwilowo zmienić swoje otoczenie. Rosjanin zapewne miałby problemy z przebiciem się do podstawowego składu, więc ludzi żużla nie dziwi fakt, że postanowił udać się na wypożyczenie. W następnym sezonie będzie jeździł w Zooleszcz GKM-ie Grudziądz. Przy okazji ogłoszenia nowego zawodnika Spartan – Piotra Pawlickiego, Rosjanin z polskim paszportem nie przepuścił okazji do zakpienia ze sposobu, w jaki został przedstawiony nowy zawodnik wrocławskiego klubu.

Marcin Majewski żegna się z Canal+! Sensacyjna zmiana w obsadzie stacji telewizyjnej

Przypomnijmy, że parafowanie umowy z Piotrem Pawlickim Betard Sparta Wrocław przedstawiła poprzez film, na którym nowy zawodnik wciela się w rolę dżokeja. Naszej uwadze nie może umknąć też fakt, że kolejny klub uwolnił potężny potencjał marketingowy, jaki drzemie w klubach najlepszej żużlowej lidze świata!

Gleb Czugunow dorzucił jednak od siebie trzy grosze. Na Twitterze udostępnił zdjęcie, na którym obserwujemy Rosjanina również… Na koniu! 22-latek z Saławatu w opisie obrazka zadał pytanie – Przepraszam, czy ktoś widział mojego konia?

Internauci żywo zareagowali pod Tweetem żużlowca GKM-u. Post zebrał 139 polubień (stan na 11.11.2022, godzina 15:31), a w komentarzach żużlowi kibice wręcz wyznają miłość Glebowi.

Trudno natomiast jest nie zakochać się w sposobie prowadzenia mediów społecznościowych przez Czugunowa. Rosjanin co rusz wpada na kreatywne pomysły, aby wyróżnić się w Internecie. Trudno zresztą znaleźć innego żużlowca, który by swoimi postami zaciekawiał rzesze fanów, w jaki robi to zawodnik wypożyczony z Betard Sparty Wrocław.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

I to pokazuje, w jaki sposób żużel się zmienia. Czasy, w których żużlowcy służyli tylko do trenowania i jeżdżenia, już dawno minęły. Kluby coraz bardziej przychylnym okiem patrzą na zawodników, którzy oprócz jazdy w kółko potrafią również pokazać się kibicom i przyciągnąć ich tłumnie na stadiony. Razem z resztą ze sponsorami. Jednym słowem, witamy w XXI wieku!

Reklamy

fot. Gleb Czugunow Twitter

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×