Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Szef żużla C+ wytyka wagę zawodnikowi w 2 lidze Polskiej!

Szef żużla C+

Autor: Redakcja

Oceń Wpis

Szef żużla C+ wytyka wagę zawodnikowi w 2 lidze Polskiej!

Po meczu SpecHouse PSŻ-u Poznań w Opolu, pojawiły się zastrzeżenia, co do dyspozycji Kacpra Gomólskiego. Marcin Majewski, szef żużla w Canal+, jako potencjalną przyczynę słabszej formy, wskazał na wagę zawodnika. – Może niech powie, ile waży i wszystko będzie jasne – napisał na Twitterze.

Po meczu w Opolu, w którym Kacper Gomólski, w swoich pierwszych trzech startach, zdobył dwa punkty i bonus później zdobył jeszcze 7 „oczek” i zakończył mecz z 9 punktami na koncie. Na Twitterze rozgorzała dyskusja dotycząca powodów słabszej dyspozycji Gomólskiego, który miał brylować w 2. Lidze Żużlowej. Do dyskusji włączył się dziennikarz stacji c+.

Szef żużla w Canal+, Marcin Majewski, przekazał na twitterze, że problemem wychowanka klubu z Gniezno są zbędne kilogramy. Zawodnik odpowiedział dziennikarzowi – Odpisałem, ale z tego, co widziałem, to ten tweet został usunięty. Co do osoby, która to napisała, to powiem tylko tyle: yyy, yyy – skwitował żużlowiec SpecHouse PSŻ-u Poznań dla interii.pl, nawiązując do krytycznych głosów kierowanych przez kibiców w stronę dziennikarza Canal+.

fot. Sandra Rejzner

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×