Żużel - Best Speedway Tv

Stal Gorzów szuka chętnych do pomocy w prowadzeniu klubu! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Stal Gorzów

Stal Gorzów szuka chętnych do pomocy w prowadzeniu klubu!

Stal Gorzów szuka chętnych do pomocy w prowadzeniu klubu!

Prezes Waldemar Sadowski podczas wczorajszego magazynu zaproponował wszystkim chętnym i wytrwałym pomoc w prowadzeniu klubu.

Od czasu aresztowania byłego prezesa Marka G. dużo zmieniło się w klubie z Gorzowa. Między innymi roszady przeszedł zarząd, który do tej pory liczył 5 osób, a teraz dwie. Nowy prezes Waldemar Sadowski zachęca do pomocy.

Świącik: Taki partner jak Tauron byłby wyśmienity dla Włókniarza

– W tej chwili zarząd jest zarządem dwuosobowym. Jestem prezesem i viceprezesem jest Pan Daniel Miłostan. My do zarządu przyjmiemy do pomocy każdego, który zakasa rękawy i po prostu będzie osobą do pomocy, do pracy na prawdę do zarządu. Bo te czasy Stali się skończyły. My do zarządu nie potrzebujemy twarzy wizerunkowej. My potrzebujemy ludzi do pracy i jeśli takie osoby się pojawią to ten zarząd będzie rozszerzony. Jest nas w tej chwili dwie osoby, a zarząd wiemy, że był zarządem pięcioosobowym – mówił Waldemar Sadowski w naszym magazynie.

Fot. Ola Gucia

MAGAZYN ŻUŻLOWY, GOŚCIEM WALDEMAR SADOWSKI – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×