Żużel - Best Speedway Tv

ebut.pl Stal Gorzów podejmuje podrażnione ZOOleszcz GKM Grudziądz [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ebut.pl Stal Gorzów podejmuje podrażnione ZOOleszcz GKM Grudziądz [ZAPOWIEDŹ]

Stal Gorzów

ebut.pl Stal Gorzów podejmuje podrażnione ZOOleszcz GKM Grudziądz [ZAPOWIEDŹ]

Już dziś o godzinie 19:15 ebut.pl Stal Gorzów podejmie u siebie ZOOleszcz GKM Grudziądz. Początkowo spotkanie planowane było na piątek 14 kwietnia, jednak ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne mecz został przełożony.

Jan Kvech: ,, Indywidualnie na pewno chciałbym zrobić dobre wyniki w eliminacjach Grand Prix czy SEC”

Obie ekipy sezon rozpoczęły z lekkim niedosytem, grudziądzanie zremisowali na własnym obiekcie z drużyną Tauron Włókniarza Częstochowa, a świetną dyspozycje na inauguracje potwierdził Nicki Pedersen, który nie znalazł tego dnia pogromcy i z dorobkiem osiemnastu punktów został bohaterem drużyny Janusza Ślączki. Od składu natomiast na mecz w Gorzowie został odsunięty Mateusz Szczepaniak, który nie zaliczył najlepszego powrotu do PGE Ekstraligi i z zaledwie dwoma zdobytymi punktami nie znalazł się ponownie w awizowanym składzie GKM-u.

W jego miejsce wskoczył Norbert Krakowiak którego brak w pierwszym meczu był sporym zaskoczeniem dla kibiców i wydaję się być to duża szansa dla 23-latka aby zapewnić sobie pewne miejsce w składzie a niebawem wraca Wadim Tarasienko i wygląda na to że to pomiędzy tymi zawodnikami będzie się toczyć walka o skład.

Początek sezonu dla ebut.pl Stali Gorzów to minimalna porażka w Toruniu, pomimo iż wydawało się że gorzowianie nie mają wielu argumentów by powalczyć to dobra dyspozycja chociażby Oskara Fajfera sprawiła że o losach spotkania decydował ostatni bieg. Sam Fajfer zaliczył bardzo udany powrót po ośmiu latach do najlepszej ligi świata i kibice z optymizmem mogą patrzeć na kolejne występy wychowanka Startu Gniezno.

ZOOleszcz GKM Grudziądz:
1. Frederik Jakobsen
2. Max Fricke
3. Gleb Czugunow
4. Norbert Krakowiak
5. Nicki Pedersen
6. Kacper Pludra
7. Kacper Łobodziński

ebut.pl Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Oskar Fajfer
11. Martin Vaculik
12. Wiktor Jasiński
13. Anders Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Mateusz Bartkowia

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×