Żużel: Ekscytujące Aktualności w Sporcie Żużlowym

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

ebut.pl Stal Gorzów podejmuje podrażnione ZOOleszcz GKM Grudziądz [ZAPOWIEDŹ]

Stal Gorzów

Autor: Kamil Tokarczyk

ebut.pl Stal Gorzów podejmuje podrażnione ZOOleszcz GKM Grudziądz [ZAPOWIEDŹ]

Już dziś o godzinie 19:15 ebut.pl Stal Gorzów podejmie u siebie ZOOleszcz GKM Grudziądz. Początkowo spotkanie planowane było na piątek 14 kwietnia, jednak ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne mecz został przełożony.

Jan Kvech: ,, Indywidualnie na pewno chciałbym zrobić dobre wyniki w eliminacjach Grand Prix czy SEC”

Obie ekipy sezon rozpoczęły z lekkim niedosytem, grudziądzanie zremisowali na własnym obiekcie z drużyną Tauron Włókniarza Częstochowa, a świetną dyspozycje na inauguracje potwierdził Nicki Pedersen, który nie znalazł tego dnia pogromcy i z dorobkiem osiemnastu punktów został bohaterem drużyny Janusza Ślączki. Od składu natomiast na mecz w Gorzowie został odsunięty Mateusz Szczepaniak, który nie zaliczył najlepszego powrotu do PGE Ekstraligi i z zaledwie dwoma zdobytymi punktami nie znalazł się ponownie w awizowanym składzie GKM-u.

W jego miejsce wskoczył Norbert Krakowiak którego brak w pierwszym meczu był sporym zaskoczeniem dla kibiców i wydaję się być to duża szansa dla 23-latka aby zapewnić sobie pewne miejsce w składzie a niebawem wraca Wadim Tarasienko i wygląda na to że to pomiędzy tymi zawodnikami będzie się toczyć walka o skład.

Początek sezonu dla ebut.pl Stali Gorzów to minimalna porażka w Toruniu, pomimo iż wydawało się że gorzowianie nie mają wielu argumentów by powalczyć to dobra dyspozycja chociażby Oskara Fajfera sprawiła że o losach spotkania decydował ostatni bieg. Sam Fajfer zaliczył bardzo udany powrót po ośmiu latach do najlepszej ligi świata i kibice z optymizmem mogą patrzeć na kolejne występy wychowanka Startu Gniezno.

ZOOleszcz GKM Grudziądz:
1. Frederik Jakobsen
2. Max Fricke
3. Gleb Czugunow
4. Norbert Krakowiak
5. Nicki Pedersen
6. Kacper Pludra
7. Kacper Łobodziński

ebut.pl Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Oskar Fajfer
11. Martin Vaculik
12. Wiktor Jasiński
13. Anders Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Mateusz Bartkowia

fot. Emilia Hamerska – Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×