Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Jan Kvech: ,, Indywidualnie na pewno chciałbym zrobić dobre wyniki w eliminacjach Grand Prix czy SEC”

Jan Kvech

Autor: Redakcja

Jan Kvech: ,, Indywidualnie na pewno chciałbym zrobić dobre wyniki w eliminacjach Grand Prix czy SEC”

Jan podpisałeś 2 letni kontrakt z Falubazem po czym udajesz się na wypożyczenie do drużyny z Rybnika, jak zapatrujesz się na starty w drużynie ze Śląska? – Uważam, że podpisanie kontraktu z Falubazem była dla mnie najlepszą opcją i jestem wypożyczony do Rybnika na ten sezon, więc czuje się bardzo dobrze w drużynie i będziemy się starali zrobić jak najlepszy wynik.

Junior Arged Malesy Ostrów wystąpił w biegu pomimo złamanej ręki?

Czy ta opcja była dla Ciebie najlepsza? Wiele się mówiło że możesz startować w PGE Ekstralidze? – Miałem propozycję z Ekstraligi, ale zdecydowałem się jeszcze na starty w 1 lidze ze względu na to, że to był dla mnie tak naprawdę cały pełny sezon na polskich torach.

Czy przewidujesz starty w innych ligach? – Na ten moment mam podpisane kontrakty w Polsce i w Czechach, chciałem startować w Szwecji tylko tam nie miałbym pewnego miejsca w składzie, ale jestem przygotowany, aby w trakcie sezonu podpisać tam kontrakt. Na ten moment też nie chciałem podpisać w Szwecji, bo będę jechał wszystkie eliminacje do SEC czy do Grand Prix także, tych startów trochę u mnie będzie, ale zaznaczam, jeśli pojawi się propozycja to jestem gotowy tam na starty.

Jakie są twoje indywidualne cele na sezon 2023, na czym najbardziej chciałbyś się skupić? – Indywidualnie na pewno chciałbym zrobić dobre wyniki w eliminacjach Grand Prix czy SEC, wiadomo nie jestem już juniorem to też chciałbym zrobić kolejny krok naprzód w mojej karierze. Wiadomo będę startował we wszystkich reprezentacyjnych meczach Czech, więc tam też ważne jest dla mnie, aby wypadać jak najlepiej.

fot. Roman Biliński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *