Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Stal Gorzów ogłasza ważne wzmocnienie! Zawodnicy będą mogli korzystać z jego pomocy

Stal Gorzów
Fot. Sonia Kaps

Autor: Krzysztof Choroszy

Stal Gorzów ogłasza ważne wzmocnienie! Zawodnicy będą mogli korzystać z jego pomocy

Stal Gorzów w nadchodzącym sezonie będzie chciała powalczyć o realizację swojego celu, jakim jest awans do finału PGE Ekstraligi. Gorzowianie dysponują składem z dużym potencjałem, który został jesienią wzmocniony przez Jakuba Miśkowiaka. W Gorzowie stworzono ciekawe zestawienie, a na dwa tygodnie przed inauguracją ligi do drużyny dołączyła kolejna ważna postać.

W Wielkanoc klub z Gorzowa za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych przekazał swoim kibicom, że w nadchodzącym sezonie zawodnicy żółto-niebieskich będą mogli korzystać z rad Grega Hancocka. Czterokrotny mistrz świata będzie obecny w parku maszyn podczas meczów PGE Ekstraligi. Przypomnijmy, że Amerykanin w tegorocznej kampanii wspierać będzie również jednego z żużlowców Stali, Szymona Woźniaka, którego czeka debiut w roli stałego uczestnika cyklu Grand Prix.

Obecność Hancocka może być bardzo ważnym aspektem w szczególności dla najmłodszych zawodników gorzowskiej Stali. Młodzieżowcy będą mogli czerpać wiele wiedzy, a także poprawiać swoje umiejętności, co będzie prowadziło do lepszych wyników. Przypomnijmy, że Stal Gorzów sezon rozpocznie 14 kwietnia domowym spotkaniem z KS Apatorem Toruń. Jak zaprezentują się gorzowianie? Przekonamy się za 2 tygodnie.

Greg Hancock
Fot. Michał Szmyd
434152204 10228844095941515 6876030643452732834 n
Fot. Paweł Wilczyński

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *