Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Makabrycznie wyglądający wypadek podczas Speedway Ekstraliga Camp. Grzeszczyk i Wiltander w szpitalu! [WIDEO]

Speedway Ekstraliga Camp

Makabrycznie wyglądający wypadek podczas Speedway Ekstraliga Camp. Grzeszczyk i Wiltander w szpitalu! [WIDEO]

Do paskudnie wyglądającego wypadku doszło podczas Speedway Ekstraliga Camp w kwalifikacjach 250cc. W wypadku udział brali Dawid Grzeszczyk z Alfonsem Wiltanderem, którzy zostali przewiezieni do szpitala.

Przypominamy, że od poniedziałku trwa – Speedway Ekstraliga Camp. W Toruniu młodzi żużlowcy z całego świata spędzają czas na obozie zorganizowanym przez Speedway Ekstraligę, gdzie mogą spotkać największe gwiazdy światowego speedwaya. W ramach obozy organizowane są wykłady, turnieje oraz testy.

W środę rozpoczął się turniej kwalifikacyjny 250cc na Speedway Ekstraliga Camp. Został on jednak przerwany ze względu na upadek w biegu 16., w którym doszło do zderzenia Dawida Grzeszczyka z Alfonsem Wiltanderem ze Szwecji. Obaj zawodnicy po kraksie byli niezdolni do kontynuowania zawodów i zostali zabrani karetkami do szpitala. Po ok. godzinnej przerwie zawody zostały wznowione. Według wstępnych informacji obaj zawodnicy po kraksie byli przytomni i mogli ruszać rękoma. Zostali oni jednak przewiezieni do szpitala, gdzie przechodzą oni obecnie specjalistyczne badania.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x