Żużel - Best Speedway Tv

Znamy plan sparingowy PSŻ Poznań przed startem sezonu 2023! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
PSŻ Poznań

Znamy plan sparingowy PSŻ Poznań przed startem sezonu 2023!

Znamy plan sparingowy PSŻ Poznań przed startem sezonu 2023!

Czas do startu nowych rozgrywek zbliża się nieubłaganie i niektóre zespoły mają już nawet za sobą obozy przygotowawcze. Nie inaczej będzie też u beniaminka 1. Ligi Żużlowej, który niebawem rozpoczyna zgrupowanie po którym szykuje się do pierwszego wyjazdu na tor.
galeria 1 4


PSŻ Poznań w roli beniaminka na zapleczu PGE Ekstraligi nie będzie miał łatwego zadania w tym sezonie. Istotnym elementem przygotowań do sezonu będą oczywiście marcowe treningi na domowym torze a także sparingi tuż przed domową inauguracją z Trans MF Landshut Devils.


Zawodnicy PSŻ Poznań do tej pory przygotowujący się indywidualnie do sezonu 2023, mają z pewnością już przygotowane swoje bazy warsztatowe ze sprzętem na jakim będą się ścigać w nadchodzących rozgrywkach w żółto czarnych barwach. Głód jazdy z pewnością jest już ogromny oraz chęć sprawdzenia się w niezobowiązującej przedsezonowej rywalizacji.

Kacper Gomólski: „Zrozumiałem, że nie jestem im potrzebny”


Menedżer PSŻ Poznań Tomasz Bajerski przy okazji planowanego powrotu swoich podopiecznych na tor oczekuje od nich zaangażowania i wytężonej pracy przed startem sezonu 1. Ligi Żużlowej. – Mamy wszystko zaplanowane. Zawodnicy jeszcze szlifują formę, jeśli chodzi o kondycję czy o swoją wagę. Niedługo rozpoczniemy pierwsze treningi na torze. Pierwszy trening mamy zaplanowany 17 marca. Będzie to trzydniowa sesja treningowa. Później będziemy mieli dwa dni przerwy, a później będziemy działać z kolejnymi treningami oraz pierwszymi sparingami – powiedział menedżer „Skorpionów” Tomasz Bajerski.

galeria 2 4


Przeciwnikami żużlowców PSŻ Poznań w pięciu przedsezonowych test meczach będą zespoły z drugoligowego frontu rozgrywek a więc GTM Start Gniezno, Metalika Recycling Kolejarz Rawicz oraz Optibet Lokomotiv Daugavpils. Poniżej przedstawiamy dokładny plan sparingów jaki został na tą chwilę ustalony, jak wiadomo z praktyki plany te mogą oczywiście zawsze ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe.


Sparingi PSŻ Poznań przed sezonem 2023:

– 25.03 oraz 26.03 – GTM Start Gniezno
– 30.03 oraz 31.03 – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
– 06/07.04. – Optibet Lokomotiv Daugavpils

Reklamy


Foto: Sandra Rejzner

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×