Żużel - Best Speedway Tv

Skład Motoru Lublin poznamy już 2 listopada! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Skład Motoru Lublin

Skład Motoru Lublin poznamy już 2 listopada!

Skład Motoru Lublin poznamy już 2 listopada!

Znamy już miejsce oraz datę, kiedy zostanie zaprezentowany skład aktualnych mistrzów Polski. Wydarzenie to będzie miało miejsce 2 listopada o godzinie 16 w Porcie Lotniczym Lublin.

W tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi drużyna Motoru Lublin osiągnęła historyczny sukces i po raz pierwszy wywalczyła tytuł mistrza Polski. Wiemy już, że część składu ulegnie zmianie i drużynę opuszczą między innymi Mikkel Michelssen oraz Maksym Drabik którzy w przyszłym sezonie będą reprezentowali barwy częstochowskiego Włókniarza. Miejsca w zespole nie utrzyma także Wiktor Lampart który bardzo mocno łączony jest z ekipą Apatora Toruń.

Texom Stal Rzeszów żegna się z sześcioma zawodnikami

Nie oznacza to jednak, że drużyna z Lublina straci na swojej sile i w przyszłym sezonie musi obniżyć swoje loty, gdyż na miejsce wspomnianych wcześniej zawodników, zasilić zespół mają takie gwiazdy jak 3-krotny mistrz świata Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów), Fredrik Lindgren (Włokniarz Częstochowa) oraz Jack Holder (Apator Toruń).

Wiele wskazuje na to że jeśli wyżej wspomniani zawodnicy zostaną zaprezentowani 2 listopada to głównym celem Motoru będzie obrona tytułu mistrzowskiego.

Fot. Motor Lublin

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy
Skład Motoru Lublin poznamy już 2 listopada!

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×