Żużel - Best Speedway Tv

Sezon 2023 ponownie bez Memoriału im. Edwarda Jancarza w Gorzowie! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Memoriał

Sezon 2023 ponownie bez Memoriału im. Edwarda Jancarza w Gorzowie!

Sezon 2023 ponownie bez Memoriału im. Edwarda Jancarza w Gorzowie!

To już kolejny rok, w którym władze gorzowskiej Stali rezygnują z organizacji Memoriału im. Edwarda Jancarza. Jako główny powód podawany jest napięty harmonogram imprez żużlowych na nadchodzący wielkimi krokami sezon 2023.

W ostatnim memoriale im. Edwarda Jancarza w Gorzowie fani czarnego sportu mieli okazję uczestniczyć w 2021 roku. Rok wcześniej organizację uniemożliwiła pandemia, natomiast w 2022 władze po prostu zrezygnowały z przygotowania tego przedsięwzięcia.

W sezonie 2023 fani czarnego sportu również niestety nie będą mieli okazji podziwiać tych kultowych zmagań na gorzowskim owalu. W rozmowie z gorzowskie.pl prezes Stali Gorzów, Waldemar Sadowski, stwierdził, iż ilość imprez w jakich uczestniczyć mają w tym roku zawodnicy najwyższej rangi, ponownie implikowałaby problemy w skompletowaniu odpowiedniej dla rangi tego wydarzenia obsady. Natomiast wcześniejsze uzupełnianie braków juniorami oraz żużlowcami reprezentującymi niższy poziom jazdy, zdecydowanie nie spotkało się z aprobatą ze strony kibiców.

Prezes Sadowski podkreślał, że w organizacji Memoriału chodzi przede wszystkim o „szacunek, tradycję i widowisko” oraz upamiętnienie postaci Edwarda Jancarza. Jednocześnie Gorzowianie są pewni, iż tego typu prestiżowa impreza nie zginie śmiercią naturalną. Bez wątpienia będzie ona organizowana gdy zostaną spełnione ku temu odpowiednie warunki. Tak aby najwyższy poziom żużlowych zmagań został utrzymany, a fani czarnego sportu byli usatysfakcjonowani.

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube!

fot. Ola Gucia

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×