Serial „To jest żużel. Jedziemy dalej!” już dostępny dla widzów
Serial „To jest żużel. Jedziemy dalej!” już dostępny dla widzów
Serial „To jest żużel. Jedziemy dalej!” jest już dostępny dla widzów CANAL+ Online. Jak zapewniają pomysłodawcy całego przedsięwzięcia, jest to pionierska produkcja o żużlu pokazuje czarny sport z wielu perspektyw: i sportowej, i prywatnej.
Pierwsza tego typu produkcja o żużlu, w formie aż 16 odcinków, dostępny będzie w CANAL+ Online, przez kolejne 16 tygodni. Prezentuje ona zawodników i zespoły z samego centrum wydarzeń. Przygląda się z bliska transformacji speedwaya w wyścig technologiczny. Pokazuje szczęście oraz dramaty. Obnaża bezkompromisowość żużla.
– Niektóre fragmenty oglądałem podczas montażu dziesiątki razy i czuję, że mają moc. Dla mnie to petarda. Myślę, że widzowie nie raz się uśmiechną, kilka razy złapią za głowę, a niejednokrotnie wzruszą. Cóż… to jest żużel – powiedział Tomasz Dryła.
Za realizację odpowiadają Tomasz Dryła, Mateusz Dziopa, Łukasz Benz, Mateusz Kędzierski, Piotr Bugajny oraz Maciej Glazik.
Pierwszy odcinek serialu można obejrzeć TUTAJ.
Fot. Natalia Gotter
- Żużel. KSW wywołało go do tablicy. Żużlowiec Stali Gorzów odpowiedział bez wahania
- Żużel. Emil Sajfutdinow wraca do wspomnień z Tarnowa. Znów zaskoczy w IMME?
- Żużel. Trzęsienie ziemi w Speedway Stal Rzeszów! Piskorz po 1500 dniach odchodzi
- Żużel. PGE Ekstraliga 2026 – te nazwiska rozstrzygną walkę o zagraniczną dominację! [Analiza]
- Żużel. Oficjalnie Sparta Wrocław podpisała go na lata! Ma być mistrzem świata