Żużel - Best Speedway Tv

Samotna osoba na sektorze gości nagrodzona przez klub | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
osoba

Samotna osoba na sektorze gości nagrodzona przez klub

Samotna osoba na sektorze gości nagrodzona przez klub

W trakcie meczu 8. kolejki PGE Ekstraligi w Lesznie pomiędzy miejscową Fogo Unią a ZOOLeszcz GKM-em Grudziądz miała miejsce niecodzienna sytuacja. Na sektorze gości na leszczyńskim stadionie zasiadła tylko jedna osoba, która sama obejrzała całe spotkanie. Grudziądzki klub postanowił nagrodzić taką postawę.

osoba

Pół godziny przed meczem stało się jasne, że sektor gości, tego dnia na stadionie będzie prawie pusty. Prawie jednak robi dużą różnicę. W miejscu przeznaczonym dla sympatyków przyjezdnych zasiadła tylko jedna osoba. Spiker zawodów przed startem przywitał kibickę ZOOLeszcz GKM-u, a leszczyńska publiczność nagrodziła ją brawami. Jak się okazało, grudziądzki klub nie przemilczał postawy wiernej fanki. O jego decyzji poinformował na Twitterze zapytany o tę kwestię prezes grudziądzan, Marcin Murawski,

Samotna osoba na sektorze gości obejrzała na żywo bardzo dobrą postawę swojej drużyny. Gołębie były blisko sprawienia niespodzianki. Ostatecznie gospodarze minimalnie zwyciężyli w tym spotkaniu w stosunku 47:43, jednak to goście wywieźli z Leszna bardzo cenny punkt bonusowy.

Fot. Bartosz Glapiak

Zostaw komentarz

×