
Rosyjski Mistrz Świata nowym nabytkiem Abramczyk Polonii Bydgoszcz!
W roku 2021 nie ma prężniej działającego od prezesa Jerzego Kanclerza, który właśnie doprowadził do tego, że Evgenii Saidullin dołącza do Abramczyk Polonii Bydgoszcz.
Evgenii Saidullin miał podpisany kontrakt w drużynie z Torunia, szybko jednak okazało się, że tam nie jest już tak potrzebny jak mogłoby się wydawać, stąd też nikt z eWinner Apatora Toruń nie blokował jego przejścia ligę niżej i to bydgoszczanie wzmocnili skład tym zawodnikiem.
Saidullin urodził się 14 grudnia 2000. Był wicemistrzem Europy do 19 lat i wielce prawdopodobne jest, że Rosjanin otrzyma w Bydgoszczy szansę występu już podczas najbliższego meczu.
Foto: https://twitter.com/PoloniaBDG/status/1388126173423706114
- ROW Rybnik z niespodzianką dla swoich kibiców! Byłeś na meczu w Gdańsku? Zgłoś się do klubu!
- We wtorkowych spotkaniach Bauhaus-Ligan dominowali gospodarze
- Znamy miejsce rozegrania 1. finału Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu!
- 5 runda rozgrywek Ekstraliga U-24 za nami. Złe warunki pogodowe nie dały szans w Opolu i Grudziądzu
- Składy na 6. rundę Speedway Ligaen. Lider zmierzy się z wiceliderem
