Żużel - Best Speedway Tv

Robert Dowhan: "Zostawiłem zielonogórski klub w bardzo dobrej kondycji finansowej" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Robert Dowhan

Robert Dowhan: „Zostawiłem zielonogórski klub w bardzo dobrej kondycji finansowej”

Robert Dowhan: „Zostawiłem zielonogórski klub w bardzo dobrej kondycji finansowej”

Były prezes zielonogórskiego klubu Robert Dowhan, w rozmowie na kanale Best Speedway Tv na YouTube został zapytany przez jednego z użytkowników czatu o to w jakiej kondycji finansowej zostawił Falubaz.

Robert Dowhan jest dobrze znany kibicom żużla nie tylko w Zielonej Górze, ale w całej Polsce. Wieloletni prezes klubu z Myszką Miki na plastronie świętował z klubem wielkie sukcesy, ale także fatalne sezony. Były prezes zielonogórskiego klubu Robert Dowhan, w rozmowie na kanale Best Speedway Tv na YouTube został zapytany przez jednego z użytkowników czatu o to w jakiej kondycji finansowej zostawił Falubaz.

Kubera o powrocie do Leszna: „Jeśli nie będzie rozmowy, nie będzie mowy o powrocie”

– W bardzo dobrej – bez długu, z dobrymi zawodnikami, z perspektywami na przyszłość. Tak jak wszyscy wiedzą, każda drużyna musi przechodzić audyt, robiony przez niezależnych audytorów nadanych przez Ekstraligę. Nie można przystąpić do sezonu z długami, trzeba mieć zapłacone podatki, ZUS-y, rozliczone
kontrakty z zawodnikami – wszystkie – nawet te, które były poza umowami. Ja klub zostawiłem w należytym porządku i Pan Zdzisław (Tymczyszyn, przyp. red.), który przyszedł, również go (w takim, przyp. red.. zostawił
– odpowiedział senator, Robert Dowhan.

Fot. Emilia Hamerska-Lengas

MAGAZYN ŻUŻLOWY, AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI NA NASZYM KANALE – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×