Żużel - Best Speedway Tv

Riposta Pawlickiego! - "Lubi celować w drugiego zawodnika" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Riposta Pawlickiego

Riposta Pawlickiego! – „Lubi celować w drugiego zawodnika”

Riposta Pawlickiego! – „Lubi celować w drugiego zawodnika”

Przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno a Arged Malesą Ostrów, w którym startują obaj zawodnicy, tym razem to Pawlicki wypowiedział się na temat swojego rywala. – Jeśli ktoś udaje inną osobę przed kamerami, to ja niekoniecznie muszę takie osoby lubić. Oliver jeździ twardo, agresywnie i z niejednym zawodnikiem w Szwecji miał już potyczki, problemy. Przekonaliśmy się już raczej, że jest żużlowcem, który lubi celować w drugiego zawodnika – przekazał Pawlicki przed kamerami Canal+ Sport 5.

Konflikt pomiędzy Pawlickim a Berntzonem eskaluje. Od kilku tygodni obaj panowie nie szczędzą sobie „uprzejmości” i na torze, i poza nim. – To wszystko chyba w granicach normalności. Wczoraj też uderzył mnie z koła gdzieś na łuku. Jeśli chce tak jeździć i taki ma styl, to nikt mu tego nie może zabronić – dodał.

Były kapitan Fogo Unii Leszno przekzał też ważne słowa do osób, które nie życzą mu najlepiej! – Ostatnio dużo mówiło się o moich agresywnych wejściach, jak już jest nagonka, to po całości. Zresztą żyjemy w Polsce, więc ludzie nie gryzą się w język. Współczuję tym, którzy mają w sobie tyle nienawiści, żeby życzyć komuś śmierci, kontuzji czy wózka inwalidzkiego. Apeluję do tych ludzi, aby przestali obserwować moje social media, bo ja nie potrzebuję, żeby ktoś się w komentarzach użerał i leczył swoje kompleksy – zakończył Piotr Pawlicki.

fot. Paweł Wilczyński

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×