Żużel - Best Speedway Tv

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Reklamy

Pawlicki szuka problemów! – „próbuje być bad boyem” mówi Berntzon! Będzie gorąco podczas dzisiejszego meczu ligowego!

Pawlicki

Pawlicki szuka problemów! – „próbuje być bad boyem” mówi Berntzon! Będzie gorąco podczas dzisiejszego meczu ligowego!

W pierwszej rundzie TAURON SEC w Rybniku doszło do walki Piotra Pawlickiego z Oliverem Bertnzonem. Po zakończonym wyścigu zawodnik z Leszna nie podał ręki Szwedowi – „Zgrywa pokrzywdzonego, a jednocześnie próbuje być bad boyem” – mówi Berntzon

W sobotę Piotr Pawlicki powrócił do ścigania po kilku tygodniach przerwy. Pierwszy występ po kontuzji był dla Piotra Pawlickiego udany, bo w pierwszym finale TAURON SEC w Rybniku zdobył on 10 punktów. Jeszcze w trakcie zawodów głośno było jednak o zdarzeniu, które miało miejsce w pierwszej wyścigu wieczoru.

Reklamy

Żużlowiec z Leszna na trasie stoczył pojedynek z Oliverem Berntzonem, z którego wyszedł zwycięsko. Jednak po przekroczeniu linii mety nie podał ręki Szwedowi. Ten skomentował to dość dosadnie w trakcie transmisji telewizyjnej realizowanej przez TAURON SEC – „Piotr zgrywa pokrzywdzonego, a jednocześnie próbuje być bad boyem. Zostawiłem mu miejsce, obejrzałem się za nim, by upewnić się, że nic mu się nie stanie. Nie zrobiłem nic źle, a ręki nie chciał mi podać” – powiedział Berntzon o zachowaniu Pawlickiego.

To nie pierwsza scysja na linii Pawlicki-Berntzon. Przy okazji spotkania ligowego Fogo Unii z Leszno z Arged Malesa Ostrów, zawodnik „Byków” miał pretensje do Szweda.

Szwed dodając – „Taki jest Piotr. Szuka zaczepki i gdzieś ją znajdzie. Ja zostawiłem mu więcej miejsca, niż potrzebował. Następnym razem w takiej sytuacji nie będę zostawiał” – dodał Bertnzon w wywiadzie dla potrzeby TAURON SEC.

fot. Paweł Wilczyński

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x