Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Rekiny poważnie osłabione w Gdańsku

Rekiny poważnie osłabione w Gdańsku

Autor: Małgorzata Olejniczak

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC
Rekiny poważnie osłabione w Gdańsku 3

Rekiny poważnie osłabione w Gdańsku

Michael Jepsen Jensen, za pośrednictwem facebooka poinformował o swojej absencji w dzisiejszym spotkaniu z Wybrzeżem Gdańsk ze względu na pozytywny wynik testu na koronawirusa.

W oświadczeniu zawodnika czytamy:

„Cześć wszystkim,

Niestety nie zobaczymy się dziś w Gdańsku z powodu infekcji COVID-19, z którą zmaga się obecnie zespół. Po powrocie z Polski w poniedziałek, niektórzy z nas czuli się już nieco gorzej więc zrobiliśmy rutynowy test COVID-19, który okazał się negatywny. Byliśmy pewni, że to tylko reakcja naszego organizmu na szalone zmiany pogody i zwykłe przeziębienie. Wszyscy przestrzegaliśmy restrykcji sanitarnych i staraliśmy się spotykać tylko z tymi osobami, którymi musieliśmy się otaczać.

W tygodniu przeprowadziliśmy kolejny test w Danii i ku naszemu zaskoczeniu prawie cały zespół okazał się być Covid-pozytywny! Czekaliśmy z przekazaniem tej informacji do teraz, ponieważ zrobiliśmy wszystko, co było w naszej mocy, abyśmy mogli dzisiaj przyjechać do Gdańska. W rzeczywistości, od momentu otrzymania pierwszego pozytywnego wyniku, każdy z nas wykonał dodatkowo jeden szybki test i 2 testy PCR. Jeszcze wczoraj wieczorem cały zespół przejechał 300 km, aby wykonać szybkie prywatne testy metodą PCR. Mieliśmy nadzieję, że w końcu zobaczymy negatywne wyniki i że w ciągu 30 minut od powrotu do naszego warsztatu będziemy gotowi do wyjazdu do Polski. Niestety, one również okazały się pozytywne i musimy teraz kontynuować izolację przez kolejnych kilka dni.

Wszyscy czujemy się już dobrze i będziemy trzymać kciuki przed telewizorami z Danii. Powinniśmy się zobaczyć w sobotę w Rybniku”.

W tej sytuacji zespół Marka Cieślaka będzie miał utrudnione zadanie. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00.

fot. Natalia Gotter

źródło: ligladracing.dk

baner 1200 200
Rekiny poważnie osłabione w Gdańsku 4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×