Żużel - Best Speedway Tv

PSŻ Poznań organizuje piłkarski turniej charytatywny w ramach WOŚP | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
PSŻ Poznań

PSŻ Poznań organizuje piłkarski turniej charytatywny w ramach WOŚP

PSŻ Poznań organizuje piłkarski turniej charytatywny w ramach WOŚP

Włodarze klubu PSŻ Poznań, Miasto Poznań i Sztab WOŚP przy Politechnice Poznańskiej organizują piłkarski turniej charytatywny w ramach WOŚP. Wystąpi w nim 8 drużyn złożonych z żużlowców, kadry szkoleniowej i działaczy PSŻ Poznań, kibiców „Skorpionów”, miasta Poznania oraz przyjaciół, partnerów i sponsorów poznańskiego klubu.

PSŻ Poznań, Miasto Poznań i Sztab WOŚP przy Politechnice Poznańskiej organizują piłkarski turniej charytatywny w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak czytamy w opisie wydarzenia, oprócz emocji sportowych przewidziano również wiele licytacji gadżetów ufundowanych przez przyjaciół poznańskiego speedwaya. Na trybunach pojawią się również orkiestrowi wolontariusze z puszkami. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Turniej organizowany jest pod nazwą „POZnań wygra z SEPSĄ!” i odbędzie się 29 stycznia na halę AWF przy Drodze Dębińskiej. Co ciekawe, jednym z sędziów będzie prezes klubu z Poznania, Jakub Kozaczyk. W turnieju oprócz ekipy z Poznania ma wystąpić także reprezentacja Polonii Bydgoszcz.

Znamy datę 73. Memoriału im. Alfreda Smoczyka

– Wszystkich kibiców „Skorpionów” (i nie tylko!) zapraszamy w niedzielę, 29 stycznia na halę AWF przy Drodze Dębińskiej (dawny CityZen) na Piłkarski turniej charytatywny „POZnań wygra z SEPSĄ!”, z którego całkowity dochód wesprze tegoroczny finał WOŚP, w zakresie przeciwdziałania oraz walki z sepsą – czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Fot. PSŻ Poznań / Facebook

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×