Żużel - Best Speedway Tv

Duże problemy z torem w Lublinie! Odparzyny na łukach po plandece! Co na to Ekstraliga? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Duże problemy z torem w Lublinie! Odparzyny na łukach po plandece! Co na to Ekstraliga?

problemy z torem

Duże problemy z torem w Lublinie! Odparzyny na łukach po plandece! Co na to Ekstraliga?

Mecz w Lublinie było spotkaniem Mistrza Polski z outsiderem aktualnej ligowej tabeli PGE Ekstraligi. Nie padła żadna niespodzianka i Motor Lublin wygrał 55 do 35 Zoooleszcz GKM Grudziądz. Podczas spotkania na torze utworzyły się koleiny i odparzyny na torze po plandece.

Grzegorz Leśniak o Mateuszu Świdnickim: -“Musi popracować przy sprzęcie, przemyśleć całą sytuację”

Bartosz Zmarzlik: – “to są wasze plandeki” co powtórzył również Marcin Kuźbicki i potwierdził słowa Bartosz Zmarzlika podczas rozmowy z komisarzem toru, Jackiem Krzyżaniakiem. Redaktor przekazał również ze ekstraliga kazała rozłożyć plandekę, gdzie nie padało.

O stanie toru wypowiedział się również Kacper Pludra po stronie drużyny przyjezdnej: – na łukach robią się odparzyny, które są problemem i są one na szczycie łuku, gdzie jesteśmy maksymalnie wyłamani i to nie jest takie łatwe. Również mogą dać prędkość, ale to nie jest takie łatwe. – mówił podczas trwającej transmisji na ELEVEN SPORTS

Zaznaczmy, utworzyły się one na drugim wirażu, gdzie były dwie odparzyny, a na pierwszym łuku jedna. Odparzyny powstają w efekcie przykrycia toru plandeką i braku dopływu powietrze do toru.

fot. Kazimierz Kożuch

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×