Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Prezes Waldemar Sadowski: Srebrny medal to sukces całej drużyny

Waldemar Sadowski

Autor: Redakcja

Prezes Waldemar Sadowski: Srebrny medal to sukces całej drużyny

Sezon żużlowy oficjalnie dobiegł końca. W poniedziałek odbyła się uroczysta gala PGE Ekstraligi. Do Gorzowa trafiły aż trzy nagrody. Dwie statuetki zgarnął Bartosz Zmarzlik za najlepszego krajowego zawodnika i za wyścig sezonu. Stanisław Chomski otrzymał nagrodę dla najlepszego trenera sezonu 2022.

Wicemistrzostwo Drużynowe to ogromny sukces gorzowskiego zespołu nikt na nich nie stawiał, a mimo to udało im się zgarnąć srebro. Co prawda złoto było w zasięgu ręki, ale nie zawsze otrzymujemy to, co chcemy. Prezes Waldemar Sadowski był zadowolony ze srebrnego medalu.

-Ten srebrny medal to sukces tej drużyny, ciężka praca całego zespołu i sztabu szkoleniowego. Siedząc i czekając na gali na rozdania, to byłbym bardzo rozczarowany, gdyby Stanisław Chomski tego Szczakiela nie dostał. Czasami bardzo łatwo komentujemy różne wydarzenia meczowe po meczu, tez się czasem na tym łapię. Często nie widzimy, rzeczy kuluarowych związanych z taktyką meczu. To trener zagląda im w oczy i wie jakie decyzje podejmować, to słynne budowanie zawodników przez trenera Chomskiego powiedział Waldemar Sadowski prezes Stali Gorzów w rozmowie z gorzowskie.pl

Turniej Mikołajkowy: GKSŻ czeka na zgłoszenia zawodników!

– To była naprawdę ciężka robota i w pełni zasługiwał na tego Szczakiela. Trener Chomski będzie trenerem w przyszłym roku, mogę to potwierdzić. Jesteśmy już po rozmowach. Namówiłem trenera, żeby został u nas troszkę dłużej niż na jeden rok. Trener na dwa sezony zostaje na pewno – dodał prezes w rozmowie z gorzowskie.pl

Kibice Stali zastanawiają się nad tym, czy czeka ich jeszcze jakaś transferowa niespodzianka, tym bardziej patrząc na to, co dzieje się w innych żużlowych ośrodkach.

Fot. Paweł Wilczyński

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Prezes Waldemar Sadowski: Srebrny medal to sukces całej drużyny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *