Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Prezes GKM-u: Na dzień dzisiejszy nie będę rozmawiał o play-off

GKM Grudziądz
Fot. GKM Grudziądz

Autor: Jakub Bielak

Prezes GKM-u: Na dzień dzisiejszy nie będę rozmawiał o play-off

Marcin Murawski, a więc prezes ZOOleszcz GKM-u Grudziądz udzielił krótkiego wywiadu dla oficjalnego kanału PGE Ekstraligi na YouTube. Sternik klubu opowiedział o swojej ocenie dotychczasowych wyników oraz aktualnej dyspozycji zespołu.

Speedway Ekstraliga Camp po raz kolejny w Toruniu!

ZOOleszcz GKM Grudziądz zaczął sezon nie najgorzej – od remisu z Tauron Włókniarzem Częstochowa. Jednak już ten mecz obnażył pewne słabości grudziądzan, które tylko uwypuklały się w następnych kolejkach.

Przed sezonem wszyscy byli zadowoleni ze składu. Zarówno kibice, jak i my. Niestety, początek tego sezonu nie poszedł po naszej myśli. Był wręcz katastrofalny. Nie mogliśmy się odnaleźć. Cały czas pracowaliśmy, aby podnieść się z kolan. Wiedzieliśmy, że jedyne czego musimy przypilnować, to nie dać się „zdeptać” i skreślić już do końca. – powiedział Marcin Murawski dla PGE Ekstraligi.

Od kiedy tylko GKM wszedł do PGE Ekstraligi w 2014 roku, bolączką zespołu są mecze wyjazdowe. Prezes klubu uważa, że również w tym roku z delegacji można było wyciągnąć dużo więcej.

Kibice i my oczekujemy dużych punktów meczowych. Potraciliśmy na każdym z wyjazdów kilka punktów w głupi sposób i te wszystkie spotkania mogły się skończyć dla nas jeszcze lepiej.

Marcin Murawski, póki co gryzie się w język, jeśli chodzi o rozmowy o ewentualnych play-offach. Sternik GKM-u zaznacza, że najpierw trzeba ustabilizować swoją pozycję poza strefą spadkową.

Na dzień dzisiejszy nie będę rozmawiał o play-offach, bo wszyscy wiemy, jakie nastawienie było przed sezonem. Wszyscy o tym marzyliśmy. Jeszcze dwa tygodnie temu byliśmy w dramatycznej sytuacji […] Więc na razie chcemy unormować tę sytuację.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *