Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Poznaliśmy składy awizowane na mecz w Grudziądzu

składy awizowane

Autor: Paweł Płóciniak

Poznaliśmy składy awizowane na mecz w Grudziądzu

W niedzielę 23 kwietnia o godzinie 16:30 rozpocznie się spotkanie ZOOleszcz GKM-u Grudziądz pomiędzy Fogo Unią Leszno. Poznaliśmy awizowane składy obu drużyn na to spotkanie.

Tauron Włókniarz Częstochowa po pierwsze zwycięstwo? [Zapowiedź meczu Tauron Włókniarz Częstochowa – ebut.pl Stal Gorzów]

Unia Leszno przystępuje do tego spotkania w niezmienionym składzie. Bartek Smektała pod numerem pierwszym w parze z Januszem Kołodziejem, trójka dla Lidsey’a, który wystąpi w parze z Zengotą oraz Chris Holder z juniorami. Piotr Baron stawia po raz trzeci w tym sezonie na to samo zestawienie czy tym razem odniesie ono sukces? Przekonamy się już w niedzielę.

W Grudziądzu doszło do jednej zmiany zamienieni numerami zostali Max Fricke oraz Frederik Jakobsen. W składzie pomimo słabego występu w Gorzowie pozostał Norbert Krakowiak. Oczywiście nie zabrakło Nickiego Pedersena, który wystąpi pod numerem trzynastym. Pomimo zmiany numerów pierwszą parę nadal będą tworzyć Fricke z Jakobsenem, a drugą Gleb Czugunow z Krakowiakiem.

Fogo Unia Leszno
1. Bartosz Smektała
2. Janusz Kołodziej
3. Jaimon Lidsey
4. Grzegorz Zengota
5. Chris Holder
6. Damian Ratajczak
7. Hubert Jabłoński


ZOOleszcz GKM Grudziądz
9. Max Fricke
10. Frederik Jakobsen
11. Gleb Czugunow
12. Norbert Krakowiak
13. Nicki Pedersen
14. Kacper Pludra
15. Kacper Łobodziński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×