Żużel - Best Speedway Tv

Poznaliśmy "dziką kartę" na drugi finał IMP w Pile | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Poznaliśmy “dziką kartę” na drugi finał IMP w Pile

Gislaved

Poznaliśmy “dziką kartę” na drugi finał IMP w Pile

Dzisiaj poznaliśmy “dziką kartę” na turniej Indywidualnych Mistrzostw Polski w Pile. Nominację do jazdy w drugim finale IMP otrzymał jeden z najlepszych zawodników 1. Ligi Żużlowej, Przemysław Pawlicki.

Czy For Nature Solutions Apator Toruń zmieni właściciela?!

Otrzymanie przez Pawlickiego “dzikiej karty” nie jest niespodzianką, gdyż zawodnik jest jednym z najlepiej punktujących w lidze i liderem Falubazu Zielona Góra, notując średnia biegopunktową na poziomie 2,438, co jest drugą średnią pierwszej ligi. Ponadto 32-latek notuje także dobre występy w lidze szwedzkiej i lidze duńskiej.

Turniej w Pile jest drugą z rund cyklu Indywidualnych Mistrzostw Polski i odbędzie się 16 lipca o godzinie 15:30. Przypomnijmy, że w pierwszym finale IMP triumfował Bartosz Zmarzlik, który broni tytułu wywalczonego w roku ubiegłym, przed duetem ze Sparty Wrocław, Maciejem Janowskim i Piotrem Pawlickim.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×