Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska/Turnieje Indywidualne

Powrót legendy! Fredrik Lindgren znów wystąpi w Wolverhampton

turniej

Autor: Sebastian Krauz

Powrót legendy! Fredrik Lindgren znów wystąpi w Wolverhampton

Po sześciu latach przerwy, Fredrik Lindgren ponownie zaprezentuje się kibicom Wolverhampton Wolves podczas Sam Masters’ Testimonial. Szwed jest żywą legendą klubu z Wolverhampton i w przeszłości zdobywał z tym klubem medale Drużynowych Mistrzostw Wielkiej Brytanii.

Fredrik Lindgren w barwach klubu z Wolverhampton startował w latach 2003-2017. W barwach „Wilków” zdobył wszystkie medale Drużynowych Mistrzostw Wielkiej Brytanii (złote – 2009, 2016; srebrne – 2004, 2010, 2017; brązowy – 2013). Teraz Szwed wraca po sześcioletniej przerwie do Wolverhampton żeby wziąć udział w turnieju Sam Masters’ Testimonial który odbędzie się na Monmore Green w niedzielę, 26 marca o godzinie 15:00.

Mateusz Tudzież: „To przejście jest mniej bolesne, niż to było jeszcze kilka lat temu”

Minęło sporo czasu. [..] To właściwie dość dziwne, gdy pomyślisz o tym, jak ważnym miejscem było dla mnie Wolverhampton i ile czasu spędziłem tam przez całą moją karierę. Tak więc naprawdę myślę, że to będzie emocjonalne i naprawdę nie mogę się doczekać powrotu i ponownego ścigania się na torze „Wilków”. […] Bardzo się cieszę, że mogę ścigać się na Sam Masters’ Testimonial. Sam naprawdę zasługuje na fantastyczne zawody z dużą frekwencją – powiedział Fredrik Lindgren klubowym mediom.

Fot. Wolverhampton Wolves

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *