Żużel - Best Speedway Tv

Powrót legendy! Fredrik Lindgren znów wystąpi w Wolverhampton | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Powrót legendy! Fredrik Lindgren znów wystąpi w Wolverhampton

turniej

Powrót legendy! Fredrik Lindgren znów wystąpi w Wolverhampton

Po sześciu latach przerwy, Fredrik Lindgren ponownie zaprezentuje się kibicom Wolverhampton Wolves podczas Sam Masters’ Testimonial. Szwed jest żywą legendą klubu z Wolverhampton i w przeszłości zdobywał z tym klubem medale Drużynowych Mistrzostw Wielkiej Brytanii.

Fredrik Lindgren w barwach klubu z Wolverhampton startował w latach 2003-2017. W barwach “Wilków” zdobył wszystkie medale Drużynowych Mistrzostw Wielkiej Brytanii (złote – 2009, 2016; srebrne – 2004, 2010, 2017; brązowy – 2013). Teraz Szwed wraca po sześcioletniej przerwie do Wolverhampton żeby wziąć udział w turnieju Sam Masters’ Testimonial który odbędzie się na Monmore Green w niedzielę, 26 marca o godzinie 15:00.

Mateusz Tudzież: „To przejście jest mniej bolesne, niż to było jeszcze kilka lat temu”

Minęło sporo czasu. [..] To właściwie dość dziwne, gdy pomyślisz o tym, jak ważnym miejscem było dla mnie Wolverhampton i ile czasu spędziłem tam przez całą moją karierę. Tak więc naprawdę myślę, że to będzie emocjonalne i naprawdę nie mogę się doczekać powrotu i ponownego ścigania się na torze “Wilków”. […] Bardzo się cieszę, że mogę ścigać się na Sam Masters’ Testimonial. Sam naprawdę zasługuje na fantastyczne zawody z dużą frekwencją – powiedział Fredrik Lindgren klubowym mediom.

Fot. Wolverhampton Wolves

BEST SPEEDWAY TV NA YouTube – CIEKAWOSTKI, NEWSY I WIELE WIĘCEJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×