Poważna kontuzja kluczowego zawodnika „Diabłów” z Landshut?

Poważna kontuzja kluczowego zawodnika „Diabłów” z Landshut?
Już w drugim wyścigu niedzielnego meczu pomiędzy Trans MF Landshut Devils a H. Skrzydlewska Orłem Łódź. Juniorzy obu ekip szczepili się motocyklami, a z nawierzchnią w bardzo groźny sposób zapoznał się Norick Bloedern. Młody Niemiec został zniesiony z toru na noszach.
Patrick Hansen o swojej formie -“Jesteśmy coraz bliżej, żeby znaleźć coś”
Na wyjściu z pierwszego łuku Aleksander Grygolec podczas walki z Bloedernem szczepił się motocyklami z Niemcem. Obaj zawodnicy upadli, jednak bardzo nieprzyjemnie uczynił to zawodnik gospodarzy. Bloedern upadł na głowę i bark. Do zawodnika od razu wyjechała karetka. Niestety Bloedern został zniesiony na noszach do karetki i został odwieziony do szpitala.
Kontuzja podstawowego młodzieżowca byłaby bardzo złą informacją dla Trans MF Landshut Devils. 20-latek legitymuje się średnią aż 1,761 punktu na bieg, co w jego wieku jest bardzo dobrym wynikiem. Kibice „Diabłów” z niepokojem będą oczekiwali na wieści ze szpitala.
MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV
- Żużel. Kubera po kapitalnym występie! To może być przełom
- Metalkas 2. Ekstraliga tabela 2026. Polonia rozwiała wątpliwości?
- Żużel. Włókniarz Częstochowa z nowym menedżerem! Ma ratować drużynę
- Żużel. Kacper Mania wrócił po kontuzji. Wysłał jasny sygnał po MIMP
- Żużel. Młody talent ze Szwecji z nowym klubem. Jechał w tym roku w Grand Prix
