Żużel - Best Speedway Tv

Poważna kontuzja kluczowego zawodnika "Diabłów" z Landshut? | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Poważna kontuzja kluczowego zawodnika “Diabłów” z Landshut?

Żużel

Poważna kontuzja kluczowego zawodnika “Diabłów” z Landshut?

Już w drugim wyścigu niedzielnego meczu pomiędzy Trans MF Landshut Devils a H. Skrzydlewska Orłem Łódź. Juniorzy obu ekip szczepili się motocyklami, a z nawierzchnią w bardzo groźny sposób zapoznał się Norick Bloedern. Młody Niemiec został zniesiony z toru na noszach.

Patrick Hansen o swojej formie -“Jesteśmy coraz bliżej, żeby znaleźć coś”

Na wyjściu z pierwszego łuku Aleksander Grygolec podczas walki z Bloedernem szczepił się motocyklami z Niemcem. Obaj zawodnicy upadli, jednak bardzo nieprzyjemnie uczynił to zawodnik gospodarzy. Bloedern upadł na głowę i bark. Do zawodnika od razu wyjechała karetka. Niestety Bloedern został zniesiony na noszach do karetki i został odwieziony do szpitala.

Kontuzja podstawowego młodzieżowca byłaby bardzo złą informacją dla Trans MF Landshut Devils. 20-latek legitymuje się średnią aż 1,761 punktu na bieg, co w jego wieku jest bardzo dobrym wynikiem. Kibice “Diabłów” z niepokojem będą oczekiwali na wieści ze szpitala.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×