Żużel - Best Speedway Tv

Poprawił się stan Adriana Miedzińskiego! Mam nowe informacje! Krzysztof Kanclerz - "Wiemy, jak obecnie wygląda sytuacja" | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Adrian Miedziński

Poprawił się stan Adriana Miedzińskiego! Mam nowe informacje! Krzysztof Kanclerz – “Wiemy, jak obecnie wygląda sytuacja”

Poprawił się stan Adriana Miedzińskiego! Mam nowe informacje! Krzysztof Kanclerz – “Wiemy, jak obecnie wygląda sytuacja”

W Zielonej Górze rozpoczęli w czwartek procedurę wybudzania Adriana Miedzińskiego. Pierwsza próba nie przyniosła efektów, więc zmniejszono dawkę leku. Przypomnijmy, że żużlowiec podczas swojego trzeciego startu w meczu ligowym w Zielonej Górze stracił przytomność i został przetransportowany karetką do szpitala. Badania wykazały uraz aksonalny, oraz urazy szyi. Najgroźniejszy był jednak uraz głowy. Miedzińskiego wprowadzono w stan śpiączki farmakologicznej.

Akcja ratunkowa Adriana Miedzińskiego! [wideo]

Krzysztof Kanclerz nie chciał zdradzać nam szczegółów podczas rozmowy – Wiemy, jak obecnie wygląda sytuacja, ale nie mamy zgody rodziny na przekazywanie informacji. Jak tylko taką dostaniemy, to niezwłocznie przekażemy ją za pomocą naszych mediów społecznościowych. Pomogliśmy, jak tylko mogliśmy, dziewczynie Adriana i rodzinie. Znaleźliśmy hotele i cały czas są na miejscu.

Na początku tygodnia klub informowała, że stan zawodnika jest stabilny, a w środę lub w czwartek miała zostać podjęta próba wybudzenia zawodnika. W środę z naszych informacji z tego zrezygnowano, ale w czwartek taka próba została podjęta.

Nieprofesjonalne zachowanie komentatorów Canal + podczas meczu w Gorzowie

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

×