Żużel - Best Speedway Tv

Polska - Reszta Świata. Znamy nazwiska trzech zawodników gości | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Polska – Reszta Świata. Znamy nazwiska trzech zawodników gości

Polska

Polska – Reszta Świata. Znamy nazwiska trzech zawodników gości

Już 9 października na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie sparing Żużlowej Reprezentacji Polski przed Speedway of Nations, w którym Biało – Czerwoni podejmą drużynę Reszty Świata. Na razie nie wiadomo, kto dokładnie pojedzie z orzełkiem na piersi, ale wiemy już o trzech zawodnikach, którzy będą reprezentować zespół gości.

Na początku ogłoszono, że w meczu weźmie udział rewelacja minionego sezonu eWinner 1. Ligi Patrick Hansen. Duńczyk był najlepszym żużlowcem U24 w rozgrywkach i jako stały uczestnik brał udział w cyklu SEC. Drugi zawodnik to prawdziwa petarda, bo trener Marek Cieślak powołał Artioma Łagutę, czyli Indywidualnego Mistrza Świata. Niedawno poinformowano, że w zawodach weźmie udział również Anders Thomsen. Żużlowiec Stali Gorzów ma za sobą bardzo udany sezon w Ekstralidze, a niedawno ponownie otrzymał również dziką kartę na Speedway Grand Prix 2022.

Mecz Polska – Reszta Świata na razie zapowiada się bardzo dobrze. Fani będą mogli obserwować najlepszych żużlowców na świecie, a wydarzenie z pewnością będzie godnym pożegnaniem Marka Cieślaka z Żużlową Reprezentacją Polski.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×