Żużel - Best Speedway Tv

Polonia Piła wystartuje w lidze! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Polonia

Polonia Piła wystartuje w lidze!

Polonia Piła wystartuje w lidze!

Mamy oficjalne potwierdzenie. Polonia Piła wystartuje w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej w sezonie 2023. Informację tę przekazał klub za pośrednictwem mediów społecznościowych. W związku z tym na najniższym szczeblu rozgrywkowym powalczy komplet drużyn.

Ten wypadek wyglądał paskudnie. Uderzył głową o tor, a rywalowi spadł kask z głowy

Saga dotycząca pilskiej drużyny zakończona. Polonia Piła pomyślnie przeszła proces licencyjny i uzyskała zgodę na starty w 2. Lidze Żużlowej. W międzyczasie ze środowiska klubowego docierały różne informacje, jednak na szczęście całość zakończyła się po myśli zarządu i kibiców, którzy w przyszłym sezonie będą mogli zasiąść na trybunach stadionu przy ulicy Bydgoskiej.

To ważna informacja również dla pozostałych ekip w lidze. Polonia Piła co prawda została uwzględniona w oficjalnym terminarzu na najbliższe rozgrywki, jednak kluby nie do końca wiedziały, czy przyjdzie im zmierzyć się z pilskim zespołem. Teraz można oficjalnie powiedzieć, że pierwszy mecz rozegrają z sąsiadem z województwa – Startem Gniezno.

Zanim do tego dojdzie, to zakończyć się muszą prace remontowe na stadionie Polonii. Obecnie trwa modernizacja nawierzchni oraz budowa odwodnienia liniowego. Do Wielkanocy wszystko jednak powinno zostać ukończone.

Jak niedawno poinformował klub, zawodnicy rozpoczęli już przygotowania do sezonu. Na domowy tor wyjadą, gdy zakończą się wszelkie prace. Do tego czasu będą trenować na zaprzyjaźnionych torach.

Fot. Emilia Hamerska-Lengas

Reklamy

MAGAZYN ŻUZLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×