Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Piotr Baron po porażce Fogo Unii Leszno z Platinum Motorem Lublin – „Kompletnie nie mogliśmy znaleźć się w tym meczu”

Piotr Baron
Fot. Czarny Productions

Autor: Kamil Schwarz

Piotr Baron po porażce Fogo Unii Leszno z Platinum Motorem Lublin – „Kompletnie nie mogliśmy znaleźć się w tym meczu”

Prezes GKM-u ostro o zmianach w składzie: Zawalił nam dwa mecze

Za nami spotkanie Platinum Motoru Lublin z Fogo Unią Leszno. Mistrz Polski rozbił na własnym torze leszczyńskich „Byków” 65:25. Od samego początku mecz toczył się pod dyktando gospodarzy. W całym spotkaniu lublinianie aż dziewięciokrotnie wygrali w stosunku 5:1. Najlepszym zawodnikiem gości był Grzegorz Zengota, który zdobył łącznie 9 punktów z bonusem. Po meczu głos zabrał trener Fogo Unii Leszno – Piotr Baron.

Nie może Pan być dzisiaj zadowolony z wyniku, który Unia Leszno uzyskała na lubelskim torze, ale może znajdzie Pan jakieś pozytywy dzisiejszego występu? – Nie jesteśmy oczywiście zadowoleni, przegraliśmy bardzo wysoko to spotkanie. Z pozytywów jedynie to, że się skończył ten mecz, bo innych pozytywów nie ma. Przewidywaliśmy, że nie będzie tutaj łatwo i że będzie to bardzo trudne spotkanie, ale liczyliśmy na trochę więcej punktów jak udało nam się zdobyć – powiedział Piotr Baron.

Czy ktoś zawiódł Pana najbardziej? – Myślę, że wszyscy nawzajem żeśmy się zawiedli. Kompletnie nie mogliśmy znaleźć się w tym meczu. Jak trzeba było osłabiać, myśmy poszli do góry i tak na przemian.

Jak przyjechaliście tutaj przed meczem i patrzyliście na ten lubelski tor, oczekiwaliście, że będzie tak trudny jak podczas dzisiejszego spotkania? – On nie był trudny, bo tor był normalny i fajny do jechania, natomiast strasznie ciężko było na nim się spasować. Jeździliśmy u siebie w piątek, były inne temperatury, ale nie się czym tłumaczyć. Po prostu nam nie pasowało i tyle.

Jakie teraz plany przed Pana drużyną? – Plany jak co tydzień. Będziemy trenować, szykować się do kolejnego spotkania i jedziemy dalej. Przecież nie pójdziemy się ukrzyżować po jednym meczu nieudanym, na razie szło wszystko w porządku. Wiadomo, że sezon będzie dla nas niezmiernie ciężki, ale będziemy ciężko pracować, żeby było lepiej.

Czy wiadomo co z Chrisem Holderem? Czy jest szansa, że Australijczyk wróci trochę wcześniej do jazdy? – Nie słyszałem nic, żeby miało się coś zmienić.

Jak po dzisiejszym meczu spogląda Pan na Nazara Parnickiego. Będzie dalej jeździł? – Tak, będzie jeździł – Zakończył rozmowę trener Fogo Unii Leszno, Piotr Baron.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×