Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pierwszy trening Falubazu najwcześniej za 2 tygodnie.

Falubazu

Pierwszy trening Falubazu najwcześniej za 2 tygodnie.

Trener spadkowicza z PGE Ekstraligi, Stelmetu Falubazu Zielona Góra uspokaja i chłodzi gorące głowy kibiców spragnionych żużla. Przez warunki pogodowe zaplanowane są na drugą połowę marca. Pierwszy mecz sparingowy zaplanowany jest na 26 marca więc działaczom nie spieszy się do szybkiej ingerencji w tor po nowym roku.

Zagraniczni zawodnicy już od przyszłego tygodnia zaczną pierwsze treningi na zagranicznych torach.  Jan Kvech planuje takie jazdy na torze w Żarnovicy, Rohan Tungate planuje wyjazd do Gorican a Max Fricke w planie ma natomiast treningi na torze w Manchesterze.

Temat przygotowania toru przy W69 Piotr Żyto komentuje:

„- Pogoda jest niestety taka, a nie inna. Wprawdzie w dzień świeci słońce, ale w nocy mamy przymrozki. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu to się poprawi i będziemy mogli rozpocząć prace. Przed pierwszym treningiem nawierzchnia musi zostać wyrównana, zbronowana i na nowo ułożona. To standardowe prace, które wykonywane są na każdym obiekcie. Oczywiście tor musi być suchy i do tego potrzebujemy dodatnich temperatur przez kilka dni „. – przekazano na : zuzel.falubaz.com

foto. Wojta-foto.cz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×