Arged Malesa Ostrów pyta o Maxa Fricke!?

Arged Malesa Ostrów pyta o Maxa Fricke!?

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski jest o krok od awansu do PGE Ekstraligi! Klub z Ostrowa w pierwszym meczu finałowym wygrał z Celfast Wilki Krosno 60 – 30. I już tylko katastrofa jest w stanie zniwelować sukces klubu z Ostrowa jakim jest awans do najlepszej ligi świata!

Klub z Ostrowa podjął kroki jeżeli chodzi o kompletowanie składu do rywalizacji w PGE Ekstralidze! Ponoć złożono zapytanie o Maxa Fricke, który ma ważny kontrakt w Falubazie Zielona Góra! Klub z województwa Lubuskiego żąda dużej kwoty wykupu za zawodnika bo aż 600tys zł! Plus należy dodać koszty kontraktu, gdzie zapewne może się to zakręcić przy 2-2,2mln złotych za zawodnika jakim jest Max Fricke! Warto zauważyć, że Max Fricke jest cały czas spostrzegany jako rozwojowy zawodnik jak na swój wiek!

31739790 1293983927371280 743593138269978624 n

Z drugiej strony zespół Falubazu niechętnie chciałby oddać zawodnika ponieważ po prawdopodobnym powrocie do Elity zespół z Zielonej Góry nie miał by żadnego wartościowego zawodnika do podjęcia walki w najlepszej lidze świata a jak wiadomo beniaminek zawsze ma ciężej po awansie, gdyż na rynku nie zostają żadne wartościowe nazwiska aby móc podjąć realną walkę w lidze.

fot. Sandra Rejzner

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

2 odpowiedzi na „Arged Malesa Ostrów pyta o Maxa Fricke!?

  1. Avatar of Jaromir jagrJaromir jagr komentarz:

    Więcej wykrzykników, czytelnik wytrzyma.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.