Żużel - Best Speedway Tv

Arged Malesa Ostrów pyta o Maxa Fricke!? | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Arged Malesa Ostrów pyta o Maxa Fricke!?

Ostrów

Arged Malesa Ostrów pyta o Maxa Fricke!?

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski jest o krok od awansu do PGE Ekstraligi! Klub z Ostrowa w pierwszym meczu finałowym wygrał z Celfast Wilki Krosno 60 – 30. I już tylko katastrofa jest w stanie zniwelować sukces klubu z Ostrowa jakim jest awans do najlepszej ligi świata!

Klub z Ostrowa podjął kroki jeżeli chodzi o kompletowanie składu do rywalizacji w PGE Ekstralidze! Ponoć złożono zapytanie o Maxa Fricke, który ma ważny kontrakt w Falubazie Zielona Góra! Klub z województwa Lubuskiego żąda dużej kwoty wykupu za zawodnika bo aż 600tys zł! Plus należy dodać koszty kontraktu, gdzie zapewne może się to zakręcić przy 2-2,2mln złotych za zawodnika jakim jest Max Fricke! Warto zauważyć, że Max Fricke jest cały czas spostrzegany jako rozwojowy zawodnik jak na swój wiek!

31739790 1293983927371280 743593138269978624 n

Z drugiej strony zespół Falubazu niechętnie chciałby oddać zawodnika ponieważ po prawdopodobnym powrocie do Elity zespół z Zielonej Góry nie miał by żadnego wartościowego zawodnika do podjęcia walki w najlepszej lidze świata a jak wiadomo beniaminek zawsze ma ciężej po awansie, gdyż na rynku nie zostają żadne wartościowe nazwiska aby móc podjąć realną walkę w lidze.

fot. Sandra Rejzner

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaromir jagr
1 rok temu

Więcej wykrzykników, czytelnik wytrzyma.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
×