Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Pierwszy sparing odwołany! W Bydgoszczy nie pojadą

Sparing Bydgoszczy

Autor: Jakub Bielak

Oceń Wpis

Pierwszy sparing odwołany! W Bydgoszczy nie pojadą

W najbliższą niedzielę, 19 marca miał się odbyć sparing pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz a Cellfast Wilkami Krosno. Niestety z powodu niekorzystnej w ostatnich dniach pogody, test-mecz został odwołany już na pięć dni przed wyznaczoną datą.

Kryterium Asów z pełną obsadą. Na liście jest Artiom Łaguta

Informację przekazał klub z Bydgoszczy za pośrednictwem oficjalnego profilu klubowego na Facebooku. Poniżej treść komunikatu.

“Nie dojdzie do skutku niedzielny mecz sparingowy z Cellfast Wilkami Krosno. Warunki atmosferyczne nie pozwoliły do tej pory na odpowiednie przygotowanie toru, a co za tym idzie – także na pierwsze jazdy treningowe. A jak wiadomo, przed rywalizacją “spod taśmy” konieczne jest kilka kółek rozjeżdżenia. O nowym terminie sparingu poinformujemy wkrótce”

Na pocieszenie bydgoscy kibice zostali poinformowani o planowanej prezentacji zespołu w bardzo atrakcyjnej dla wszystkich fanatyków żużla formie:

“Mamy też jednak dobre informacje! Jeszcze przed pierwszym meczem ligowym planujemy prezentację zespołu w formie “otwartego parkingu”! Będzie można porozmawiać z zawodnikami, wziąć autograf i zrobić sobie zdjęcie. Będzie też grill! Szczegóły wkrótce”.

fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×