Żużel - Best Speedway Tv

Pierwszy sparing odwołany! W Bydgoszczy nie pojadą | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Sparing Bydgoszczy

Pierwszy sparing odwołany! W Bydgoszczy nie pojadą

Pierwszy sparing odwołany! W Bydgoszczy nie pojadą

W najbliższą niedzielę, 19 marca miał się odbyć sparing pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz a Cellfast Wilkami Krosno. Niestety z powodu niekorzystnej w ostatnich dniach pogody, test-mecz został odwołany już na pięć dni przed wyznaczoną datą.

Kryterium Asów z pełną obsadą. Na liście jest Artiom Łaguta

Informację przekazał klub z Bydgoszczy za pośrednictwem oficjalnego profilu klubowego na Facebooku. Poniżej treść komunikatu.

„Nie dojdzie do skutku niedzielny mecz sparingowy z Cellfast Wilkami Krosno. Warunki atmosferyczne nie pozwoliły do tej pory na odpowiednie przygotowanie toru, a co za tym idzie – także na pierwsze jazdy treningowe. A jak wiadomo, przed rywalizacją „spod taśmy” konieczne jest kilka kółek rozjeżdżenia. O nowym terminie sparingu poinformujemy wkrótce”

Na pocieszenie bydgoscy kibice zostali poinformowani o planowanej prezentacji zespołu w bardzo atrakcyjnej dla wszystkich fanatyków żużla formie:

„Mamy też jednak dobre informacje! Jeszcze przed pierwszym meczem ligowym planujemy prezentację zespołu w formie „otwartego parkingu”! Będzie można porozmawiać z zawodnikami, wziąć autograf i zrobić sobie zdjęcie. Będzie też grill! Szczegóły wkrótce”.

fot. Sonia Kaps

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×