Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Patryk Dudek po spotkaniu w Toruniu – „mam trochę większe ambicje”

Patryk Dudek
fot. KS Toruń - youtube

Autor: Kamil Tokarczyk

Patryk Dudek po spotkaniu w Toruniu – „mam trochę większe ambicje”

W ramach 5. kolejki PGE Ekstraligi For Nature Solutions KS Apator Toruń pewnie pokonał u siebie w starciu derbowym ZOOleszcz GKM Grudziądz 52:38. Po zwycięskim spotkaniu mogliśmy usłyszeć kilka słów od Patryka Dudka.

Żużel. Anioły lepsze w derbach Kujaw i Pomorza. For Nature Solutions Apator Toruń odbija się od dna, pokonując Zooleszcz GKM Grudziądz 52:38 [RELACJA]

Dla Patryka Dudka (9+2), było to najlepsze spotkanie jak dotąd w tym sezonie, choć liderowi Aniołów nie udało się wygrać indywidualnie żadnego biegu ani zdobyć dwu cyfrówki, to wyścigi z jego udziałem najczęściej kończyły się pozytywnie dla drużyny Apatora:

Dla drużyny na pewno gdzieś te moje biegi, które drużynowo wygrywaliśmy 5:1, są dobre, aczkolwiek ja sam mam trochę większe ambicje wobec siebie i chciałbym zacząć wygrywać indywidualnie więc jeszcze trochę pracy przede mną, ale cały czas walczę o to nawet z samym sobą, aby po zawodach być zadowolonym z samego siebie.-powiedział Dudek dla KS Toruń.

Ostatnie mecze For Nature Solutions KS Apatora Toruń z pewnością pozostawiały sporo do życzenia, a kibice po wyjazdowych porażkach w Krośnie oraz Lesznie mieli sporo pretensji do tego jak prowadzona jest ta drużyna przez Roberta Sawinę:

My zawsze podchodzi bojowo do meczu, może ostatnio ta otoczka przez styl, w jaki przegrywaliśmy mecze, nie była najlepsza, ale my wiemy, o co jedziemy i każdy chce zdobywać jak najwięcej punktów dla klubu a ja wierze że kiedy zacznę jechać tak, jak od siebie wymagam, to będziemy usatysfakcjonowani.-zakończył „Duzers” mówiąc dla klubowych mediów.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *