Żużel - Best Speedway Tv

Patryk Dudek mówi, dlaczego zawody na Motoarenie są nudne! I podaje receptę! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Patryk Dudek

Patryk Dudek mówi, dlaczego zawody na Motoarenie są nudne! I podaje receptę!

Patryk Dudek mówi, dlaczego zawody na Motoarenie są nudne! I podaje receptę!

Patryk Dudek podał receptę na polepszenie widowiska na Motoarenie a jego receptą jest – dosypanie nawierzchni, przez co byłoby jej więcej i by się odsypywała. Ale jak wiadomo, na takie zabiegi czas jest w przerwie zimowej aniżeli w środku sezonu.

– Próbujemy zrobić tor tak, żeby było dobrze. Pod widowisko. Jestem nowym zawodnikiem w klubie i chciałem dorzucić swoje na początku sezonu, ale patrząc na terminarz dawno, nie jechaliśmy u siebie. Ostatnio dopiero z Częstochową. Tor był taki sam, ale trochę go zmieniła pogoda. Trzeba się przygotować na najbliższy mecz do tego, co jest – mówił Patryk Dudek w programie Speedway+ na antenie Canal+ Sport 5.

– Pamiętam, że jak byłem młodzieżowcem, to w Zielonej Górze były nudne zawody, ale dzięki temu, że wygrywaliśmy, nikt o tym nie mówił. Jeśli wynik jest satysfakcjonujący dla kibiców, to nikomu nie przeszkadza brak mijanek. Co prawda dla postronnych kibiców i telewizji tego ścigania brakuje. Może trzeba czegoś dosypać, żeby tej nawierzchni było więcej. Wtedy miałoby się co odsypywać. Z drugiej strony kibice by chcieli wszystkiego – wyników, mijanek i tego, by miejscowi przegrywali start, a później wygrywali 5:1. Tak też się nie da – przekazał Patryk Dudek.

fot. Łukasz Wilk

Zostaw komentarz

×