Żużel - Best Speedway Tv

Oskar Fajfer oficjalnie w Stali Gorzów | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Oskar Fajfer

Oskar Fajfer oficjalnie w Stali Gorzów

Oskar Fajfer oficjalnie w Stali Gorzów

Co prawda nie jest to bomba transferowa, bo mówiło się o tym od dawna, ale w środowisku żużlowym oficjalnie ruszyło okienko transferowe.

1 listopada Oskar Fajfer za pośrednictwem Facebooka poinformował, że w sezonie 2023 będzie reprezentować barwy Stali Gorzów. Kibice wicemistrzów Polski są trochę sceptycznie nastawieni do tego transferu, tym bardziej że z Gorzowa odchodzi Bartosz Zmarzlik. Dzięki zmianie regulaminu drużyna z miasta nad Wartą mogła pozyskać solidnego obcokrajowca, tak się jednak nie stało.

Transfery Żużlowe. Składy 2023

Trzon drużyny jest znany. Od wielu miesięcy się o tym mówiło, że do podstawowej trójki dołączył Oskar Fajfer. Oskar to taki zawodnik, któremu nie można odmówić ambicji. To jest dla niego szansa. Upatrujemy w nim duży potencjał. Postawiliśmy Oskarowi pewne warunki dotyczące budowania teamu i wiemy, że już ten team sobie zbudował. Nie mówiliśmy o tym głośno, ale już bywał na naszym torze, łapał kąty. Mocno pracuję i liczę na to, że jego ciężka praca zaowocuje. Tu żadne zmiany regulaminu U24 nie mają wpływu na to. Rozmowy były prowadzone wcześniej. Koncept był budowany wcześniej. Inna sprawa, że ja i Stanisław Chomski należymy do grona ludzi, którzy z pewnych umów starają się wywiązywać– zapewnił Waldemar Sadowski w rozmowie z portalem gorzowskie.pl

Oskarowi życzymy powodzenia w nowym klubie.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

fot. Patrycja Sobiech

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×