Żużel - Best Speedway Tv

Orzeł Łódź z dodatkową motywacją w Bydgoszczy! Skrzydlewscy dają dodatkowe 40 tys. zł premii! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Orzeł Łódź z dodatkową motywacją w Bydgoszczy! Skrzydlewscy dają dodatkowe 40 tys. zł premii!

Orzeł Łódź
Spis treści

Orzeł Łódź z dodatkową motywacją w Bydgoszczy! Skrzydlewscy dają dodatkowe 40 tys. zł premii!

W sobotę Orzeł Łódź uda się do Bydgoszczy na spotkanie z miejscową Polonią. Zawodnicy trenera Michała Widery podejdą do tego meczu podwójnie zmotywowani. Skrzydlewscy ufundowali bowiem premię dla całej drużyny. Jest jednak jeden warunek.

Sytuacja w tabeli eWinner 1. Ligi jest o tyle ciekawa, że piąty w tabeli H.Skrzydlewska Orzeł Łódź może awansować do fazy play-off, ale również, przy niekorzystnym splocie wydarzeń, zająć ostatnie miejsce i spaść do 2. Ligi Żużlowej.

Doskonale zdają sobie z tego sprawę w klubie. Stąd też ufundowana premia dla drużyny. Jest jednak jeden warunek, który musi zostać spełniony. Orzeł musi wygrać lub przynajmniej zremisować w najbliższym spotkaniu przeciwko Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Gdy to zostanie zrealizowane, zespół otrzyma premię w wysokości 40 tysięcy złotych. Informację tę przekazano w mediach społecznościowych klubu.

fot. Patrycja Sobiech

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×