Żużel - Best Speedway Tv

Olivier Buszkiewicz w Polonii Bydgoszcz! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Olivier Buszkiewicz w Polonii Bydgoszcz!

Olivier Buszkiewicz

Olivier Buszkiewicz w Polonii Bydgoszcz!

Olivier Buszkiewicz opuszcza PSŻ Poznań i w przyszłym sezonie będzie bronił barw Polonii Bydgoszcz. O pozyskaniu młodego zawodnika poinformował dziś klub. Buszkiewicz podpisał z „Gryfami” dwuletni kontrakt.

Olivier Buszkiewicz w przyszłym sezonie ma tworzyć formację juniorską z Wiktorem Przyjemskim. Choć w klubie jest kilku młodych i zdolnych żużlowców, to właśnie Buszkiewicz ma startować w pierwszym składzie. Buszkiewicz urodził się 8 lipca 2004 r. Po uzyskaniu licencji „Ż” (2021) dołączył do kadry Unii Leszno. W tym samym roku występował także w barwach Kolejarza Rawicz.

Nikołaj Kokin: „Drzwi do pierwszej ligi są zamknięte, bo tam już jest jeden zagraniczny klub”

Buszkiewicz w ubiegłym sezonie startował w barwach PSŻ-u Poznań w 2 Lidze Żużlowej. Wystąpił w 9 meczach, w których 30 razy pojawił się na torze. Wygrał 2 biegi, 7 razy był drugi a 8 razy trzeci. W 13 biegach nie zdobył punktów. Uzyskał średnią biegopunktową na poziomie 1,167.

Fot. Polonia Bydgoszcz

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Olivier Buszkiewicz w Polonii Bydgoszcz!

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×