Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Okazja dla kibiców. Bilety na SEC w Chorzowie tańsze. Jeden warunek

bilety na SEC w Chorzowie
Fot. Tauron Speedway Euro Championship/Facebook

Autor: Jakub Bielak

Okazja dla kibiców. Bilety na SEC w Chorzowie tańsze. Jeden warunek

W sezonie 2024 wielki finał cyklu Tauron Speedway Euro Championship będzie miał miejsce na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 21 września odbędzie się święto speedwaya, a najzagorzalsi kibice swoich drużyn będą mogli nabyć bilet na tę imprezę w okazyjnej cenie.

Organizatorzy postanowili, że zrobią specjalny rabat dla posiadaczy karnetów na mecze swoich lokalnych drużyn. Tacy kibice będą mogli nabyć bilet na finałowe zawody SEC w Chorzowie już za 50zł. W ramach akcji „Rabat za karnet” wejściówkę w cenie 109 złotych będzie można zakupić za ponad połowę mniej, dokładnie 50 złotych.

Nasza akcja to naprawdę wyjątkowe przedsięwzięcie dla całego polskiego żużla. Łączymy wszystkich wiernych fanów speedwaya i dajemy im możliwość obejrzenia finału Indywidualnych Mistrzostw Europy na Stadionie Śląskim w atrakcyjnych cenach. Takiej akcji jeszcze w polskim speedwayu nie było. Zawsze powtarzamy, że chcemy łączyć środowisko żużlowe, że każdy kibic zasługuje na szacunek. To przełomowe wydarzenie, które mam nadzieję spowoduje, że podczas finału będzie kolorowo od barw wszystkich drużyn żużlowych. Razem stwórzmy święto speedwaya w Kotle Czarownic! – powiedział Radosław Zieliński, Dyrektor działu Organizacji, Marketingu i Komunikacji w firmie One Sport.

Niedawno rozdane zostały dzikie karty na cykl SEC. Wobec tego znamy już pełną stawkę, która we wrześniu w ostatniej rundzie cyklu powalczy o jak najlepsze miejsca:

Mikkel Michelsen (Dania) #155
Leon Madsen (Dania) #30
Janusz Kolodziej (Polska) #333
Patryk Dudek (Polska) #692
Andzejs Lebedevs (Łotwa) #29
Maciej Janowski (Polska) #71
Piotr Pawlicki (Polska) #777
Vaclav Milik (Czechy) #225
Kacper Woryna (Polska) #223
Jevgenijs Kostigovs (Łotwa) #113
Timo Lahti (Szwecja) #98
Anders Thomsen (Dania) #105
Dimitri Berge (Francja) #96
Rasmus Jensen (Dania) #67
Norick Blödorn (Niemcy) #37

sec w bydgoszczy
Fot. Tauron Speedway Euro Championship
SEC Challenge
Fot. Roman Biliński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×