Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Dzikie karty na Tauron SEC 2024! Wśród powołanych wielki pechowiec, którego nie zobaczymy

Dzikie karty
Fot. Sonia Kaps

Autor: Redakcja

Dzikie karty na Tauron SEC 2024! Wśród powołanych wielki pechowiec, którego nie zobaczymy

Poznaliśmy 5 szczęśliwców z dzikimi kartami do cyklu Tauron Speedway Euro Champioship 2024. Pięciu Szczęśliwców Timo Lahti, Anders Thomsen, Dimitri Berge, Rasmus Jensen i Norick Blodorn w tej stawce jest wielki pechowiec, a jest nim Dimitri Berge, którego kontuzja wyklucza z rywalizacji i zapewne będzie zastępowany przez rezerwowych cyklu a są nimi Jacob Thorseell, Bartłomiej Kowalski, Tom Brenan, Erik Riss i Marko Levishyn.

Przypomnijmy, że bezpośredni udział wywalczyli w Daugapils Maciej Janowski, Vaclav Milik, Piotr Pawlicki, Kacper Woryna i Jewgenij Kostygow. Warto zaznaczyć, że wielki finał Tauron Sec 2024 odbędzie się na stadionie Śląskim w Chorzowie, który zapisał się złotymi literami w historii sportu żużlowego, przez wiele lat goszcząc jednodniowe finały Indywidualnych Mistrzostw Świata. Teraz speedway powraca na ten legendarny obiekt.

Władze cyklu TAURON Speedway Euro Championship ogłosiły w mediach społecznościowych, że przyszłoroczny cykl obejmie rundę w słynnym „Kotle Czarownic”. Będzie to powrót tych zawodów na ikoniczny stadion, gdzie runda SEC odbyła się już kilka lat temu. Przyszłoroczne zawody zaplanowano na 21 września.

440930537 1426082151351109 7639193864469707080 n

Dołącz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×