Żużel - Best Speedway Tv

Nowy trener młodzieży w Apatorze Toruń | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
składy

Nowy trener młodzieży w Apatorze Toruń

Nowy trener młodzieży w Apatorze Toruń

Apator Toruń po całkiem niezłym sezonie przygotowuje się już do sezonu 2023. Jak informuje otoczenie klubu, w Toruniu będzie nowy trener młodzieży. Na stanowisku pierwszego trenera pozostaje natomiast Robert Sawina.

Od pewnego czasu wiadome było, że trenerem pierwszej drużyny pozostanie Robert Sawina, dla którego sezon 2022 był debiutancki na tym stanowisku w ekipie z Torunia. Jako trener pracuje od maja 2007, kiedy to został menadżerem Wybrzeża Gdańsk. Później był on między innymi menadżerem sportowym bydgoskiej Polonii.

O tym, że klub będzie miał nowego trenera młodzieży poinformowały WP Sportowefakty. Od tego momentu, za prowadzenie i szkolenie młodzieży w czwartej drużynie Drużynowych Mistrzostw Polski będzie odpowiedzialny Marcin Kowalik, który przez lata był zawodnikiem ekipy z Torunia, a w ostatnich latach pracował jako klubowy mechanik. Zajął on tym samym miejsce Tomasza Zielińskiego, który do tej pory odpowiadał za szkolenie młodzieży.

Olivier Buszkiewicz w Polonii Bydgoszcz!

Marcin Kowalki w Apatorze startował w latach 1996-1998 i wystąpił w 22 meczach. W 1999 roku przeniósł się do Łodzi, gdzie zakończył żużlową karierę w wieku 21 lat. W ciągu czterech sezonów wystąpił w 25 meczach, pojawił się na torze 56 razy i uzyskał średnią biegopuntową na poziomie 0,589.

Fot. Łukasz Wilk

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy
Nowy trener młodzieży w Apatorze Toruń

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×