Żużel - Best Speedway Tv

Nowy szef redakcji żużlowej CANAL+ Polska | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
nowy szef

Nowy szef redakcji żużlowej CANAL+ Polska

Nowy szef redakcji żużlowej CANAL+ Polska

Poznaliśmy nowego szefa redakcji żużlowej CANAL+, który na tym stanowisku zastąpił Marcina Majewskiego, który po dziesięciu latach zrezygnował z tej posady i zakończył współpracę z redakcją. Jego następcą został dobrze znany w środowisku, Maciej Glazik.

Przypominamy, ze kilka dni temu Marcin Majewski, który od lipca 2013 roku pełnił funkcję “szefa żużla” w Canal+, poinformował o tym, że odchodzi z redakcji. W swoich social mediach pisał wtedy, że zostawia on żużel w TV, w życiowej formie, z pierwszym w historii żużlowym serialem.

Landshut Devils ma nowych juniorów

Nowy szef redakcji żużlowej CANAL+ Polska

Na nazwisko jego następcy musieliśmy trochę poczekać, ale dzisiaj redakcja wreszcie poinformowała, kto zostanie nowym „szefem żużla”. Został nim Maciej Glazik, który współpracuje z CANAL+ Polska od 2014 roku. Do tej pory odpowiadał on za przygotowanie i realizację transmisji meczów, magazynów, turniejów SGP, finałów Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz Gali PGE Ekstraligi

– Bardzo dziękuje moim przełożonym za zaufanie i powierzenie tej pasjonującej misji. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt oraz zobowiązanie wobec naszych widzów. Razem z zespołem ruszamy z pracą nad nowymi formatami oraz udoskonaleniem dotychczasowych. Dla redakcji sezon 2023 rozpoczyna się już dziś – powiedział nowy szef redakcji żużlowej w Canal+.

Fot. Tomasz Gollob/Canal +

MAGAZYN BEST SPEEDWAY TV – ODWIEDŹ NASZ KANAŁ NA YouTube

Reklamy
Nowy szef redakcji żużlowej CANAL+ Polska

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×