Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Nowy nabytek Wilków Krosno!

Grzegorz Węglarz
fot. Cellfast Wilki Krosno

Autor: Kamil Tokarczyk

Nowy nabytek Wilków Krosno!

W ostatnim czasie o Cellfast Wilkach Krosno mówiło się głównie o ich problemach z torem, a także karze, która została na nich nałożona po pamiętnym spotkaniu przeciwko ebut.pl Stali Gorzów, natomiast same wyniki sportowe tego zespołu odeszły na dalszy plan. Teraz, aby naprawić tor oraz swoje dobre imię, klub sięga po transfer, który ma im w tym pomóc.

Żużel. “Dużo do poprawy, w jeździe przede wszystkim” – junior Motoru ocenia swój występ w piątkowym meczu

Nowym toromistrzem beniaminka PGE Ekstraligi został Grzegorz Węglarz, który miał okazję pracować, chociażby w Betard Sparcie Wrocław, a w ostatnim czasie był związany z drugoligowym Metalica Recykling Kolejarzem Rawicz, przygoda z tym klubem zakończyła się dla niego kilka dni temu. Nowym zadaniem Weglarza w Krośnie będzie doprowadzenie toru przy Legionów 1, do takiego stanu, aby ten odzyskał licencję i na dobre zażegnać problemy z nim związane:

– Oddajemy nasz tor w ręce świetnego fachowca i liczymy na długofalową współpracę. Bardzo cieszy nas fakt pozyskania tak doświadczonego toromistrza. Posiadanie w swoich szeregach człowieka o tak dużym doświadczeniu w pracy nad żużlowymi owalami to jeden z elementów naszej strategii budowy mocnego żużlowego ośrodka- powiedział Michał Finfa na oficjalnej stronie klubu.

Węglarz, który od poniedziałku pracuje nad krośnieńskim torem, jest pozytywnie zaskoczony ilością sprzętu i z optymizmem patrzy w przyszłość związaną z tym owalem, a także liczy na jak najszybszy powrót do treningów oraz zawodów oficjalnych przy ulicy Legionów:

– Działamy według planu. Liczy się każdy dzień. Ja nie boję się ani ciężkiej i mozolnej pracy, ani działania pod presją. Jestem do tego przyzwyczajony. Obszedłem tor. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ilością sprzętu, który posiada klub. Polewaczki, traktory i inne urządzenia są dobrej jakości. Trzeba jak najszybciej wrócić do treningów i zawodów. Jestem spokojny o rezultaty zaplanowanych działań – powiedział nowy toromistrz Wilków Krosno.

Reklamy

fot. Cellfast Wilki Krosno

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×