Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Nowa trybuna na stadionie przy ulicy Legionów zapełnia się krzesełkami z Nowego Stylu

Nowa trybuna

Autor: Kamil Tokarczyk

Nowa trybuna na stadionie przy ulicy Legionów zapełnia się krzesełkami z Nowego Stylu

Od kilku miesięcy na stadionie Cellfast Wilków Krosno trwa walka z czasem oraz pogodą aby tylko udało się w stu procentach zakończyć wszystkie prace modernizacyjne przed startem rozgrywek PGE Ekstraligi 2023.

Jacek Ziółkowski o historycznym sezonie 2022 i okienku transferowym

Drużyna z podkarpacia miała do wykonania masę prac takich jak budowa nowej wieżyczki sędziowskiej, odwodnienie liniowe wokół toru, rozbudowa parku maszyn, czy też nowa trybuna wokół pierwszego łuku.

MAGAZYN ŻUŻLOWY z udziałem Andrzeja Lebiediewa- TUTAJ (dalsza część tekstu pod materiałem wideo)

Nowa trybuna ma za zadanie znacząco poprawić wygodę dla fanów którzy zdecydowali się na zakup karnetów na nowo powstały obiekt. Sama trybuna pomieści około 2200 miejsc siedzących, a firmą odpowiedzialną za wykonanie krzesełek ma być firma Nowy Styl, a więc jedna z większych polskich firm o zasięgu międzynarodowym specjalizująca się w produkcji mebli dla przestrzeni biurowych, miejsc użyteczności publicznej i profesjonalnych usługach branżowych.

Przypomnijmy że drużyna Cellfast Wilków Krosno zadebiutuje w PGE Ekstralidze na nowo zmodernizowanym stadionie 16 kwietnia z zespołem For Nature Solutions Apatorem Toruń, natomiast tydzień wcześniej udadzą się w ramach 1 .kolejki najlepszej ligi świata na mecz z Fogo Unią Leszno.

fot. Krosno24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×