Żużel - Best Speedway Tv

Nikodem Chorzępa z poważną kontuzją po zawodach w Rybniku | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Nikodem Chorzępa

Nikodem Chorzępa z poważną kontuzją po zawodach w Rybniku

Nikodem Chorzępa z poważną kontuzją po zawodach w Rybniku

Nikodem Chorzępa występ w Otwartych Młodzieżowych Mistrzostwa Śląska 2022 przypłacił poważną kontuzją. Stal Rzeszów poinformowała, o wynikach badań młodego zawodnika za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Nikodem Chorzępa urazu nabawił się podczas Otwartych Młodzieżowych Mistrzostwa Śląska 2022 które odbyły się 23 października w Rybniku z inicjatywy Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Katowicach. Zawodnik Texom Stali Rzeszów w swoim czwartym starcie bardzo nieprzyjemnie upadł na tor. Po upadku w biegu 14, został on przewieziony do szpitala w Rybniku, gdzie przeszedł szczegółowe badania.

Zbigniew Fiałkowski: „To miała być impreza dla kibiców, ale najwidoczniej żużlowcy nie chcą dla nich nic robić”

Jak informuje klub z Rzeszowa, badania wykazały złamanie palca oraz żebra, co skutkuje dłuższą przerwą w startach dla młodego zawodnika.

Nikodem czuje się dobrze, ale najbliższe dni spędzi w szpitalu na obserwacji. Chciał również pozdrowić i podziękować rzeszowskim Kibicom za słowa wsparcia, które otrzymał – poinformował klub.

Fot. Sandra Rejzner

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy
Nikodem Chorzępa z poważną kontuzją po zawodach w Rybniku

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×