Żużel - Best Speedway Tv

Nicki Pedersen nie jedzie w PGE IMME! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nicki Pedersen nie jedzie w PGE IMME!

Nicki Pedersen

Nicki Pedersen nie jedzie w PGE IMME!

Duńczyk po groźnym upadku, który przytrafił mu się na zawodach w Wielkiej Brytanii, nie wystartuje w PGE IMME. Pedersen przyjechał do Torunia pomimo bólu pleców.

W sobotę 1 kwietnia do Torunia przybyli najlepsi żużlowcy PGE Ekstraligi, po to by wziąć udział w dziesiątej edycji Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Na liście startowej znalazły się takie nazwiska jak: Bartosz Zmarzlik, Mikkel Michelsen, Dominik Kubera czy Nicki Pedersen.

Bartosz Zmarzlik dostał zakaz treningów w Gorzowie, zawodnik musiał skorzystać z gościnności Falubazu

Dla Duńczyka występ w IMME miał być ważnym sprawdzianem przed startem ligi. W ostatni weekend marca zaprezentował się bardzo dobrze podczas Kryterium Asów w Bydgoszczy. W trakcie tygodnia Pedersen brał udział w zawodach w Anglii, gdzie zaliczył upadek i uderzył w bandę. Zawodnikowi ZOOleszcz GKM-u Grudziądz nie stało się nic poważnego, ale wycofał się z dalszych startów.

Po wydarzeniach z Anglii start Nickiego Pedersena w zawodach IMME stał pod znakiem zapytania. Kilka chwil przed startem zawodów otrzymaliśmy informację, że trzykrotny mistrz świata nie weźmie udziału w zawodach w Toruniu. Duńczyk był widziany na Motoarenie w towarzystwie lekarza zawodów. Natomiast Michał Łopaciński przekazał, że Kacper Pludra zastąpi Nickiego Pedersena.

Według posiadanych przez nas informacji Nicki Pedersen będzie mógł wystartować w pierwszym ligowym meczu.

fot. Michał Szmyd/Speedway Canvas

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×