Żużel - Best Speedway Tv

Bartosz Zmarzlik dostał zakaz treningów w Gorzowie, zawodnik musiał skorzystać z gościnności Falubazu | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bartosz Zmarzlik dostał zakaz treningów w Gorzowie, zawodnik musiał skorzystać z gościnności Falubazu

Bartosz Zmarzlik

Bartosz Zmarzlik dostał zakaz treningów w Gorzowie, zawodnik musiał skorzystać z gościnności Falubazu

Problemy z treningami na własnym torze w dalszym ciągle ma zespół Motoru Lublin. Lubelscy zawodnicy pomimo kłopotów z własnym torem, który jeszcze nie nadaje się do jazdy, szukają możliwości do treningów w innych ośrodkach, a jednym z nich jest indywidualny mistrz świata Bartosz Zmarzlik, który pojawił się na stadionie Falubazu Zielonej Góry.

Kacper Woryna: Forma jest optymalna i patrzę z optymizmem w przyszłość

Dziś przy W69 pierwsze kółka kręciła część adeptów Falubazu Junior. Na torze towarzyszył im Bartosz Zmarzlik, który gościnnie trenował w Zielonej Górze – czytamy na oficjalnym profilu zielonogórskiej drużyny.

Wielu fanów może dziwić fakt, iż wychowanek Stali Gorzów przedsezonowe treningi odbywa przy W69, jednak mistrz świata nie może trenować na swoim byłym torze w Gorzowie, gdyż jego nowa drużyna to bezpośredni rywal Stali w walce o drużynowe mistrzostwo Polski.

Nie widzę takiej możliwości — tak odpowiedział trener Stanisław Chomski na pytanie o ewentualnych treningach Zmarzlika na torze ebut.pl Stali Gorzów, powiedział trener dla gazetalubuska.pl

Warto przypomnieć, że pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami odbędzie się właśnie w Gorzowie 28 kwietnia.

fot. Falubaz/Facebook

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×