Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Nadchodzą zmiany w składzie Fogo Unii Leszno. Roszady planowane są nie tylko wśród zawodników

Żużel
Fot. Patrycja Sobiech

Autor: Jan Kamiński

Nadchodzą zmiany w składzie Fogo Unii Leszno. Roszady planowane są nie tylko wśród zawodników

Unia Leszno w zakończonym już sezonie PGE Ekstraligi nie włączyła się do walki o medale. Swój występ zakończyli na porażce w ćwierćfinale ze Spartą Wrocław. W związku z tym władze klubu już szykują ruchy transferowe, które miałyby wspomóc zespół w walce o najwyższe cele podczas następnego sezonu.

Otwarcie mówi się już o Andrzeju Lebiediewie. Łotysz, który przez cały rok był liderem Wilków Krosno. Sam zawodnik podobno ma być zainteresowany dołączeniem do leszczyńskiego klubu. 29-latek chciałby pozostać na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Daje on w swojej wypowiedzi do zrozumienia, że jest już bardzo blisko klubu, lecz nic jeszcze oficjalnie nie potwierdza.

W tej sprawie trzeba o potwierdzenie dzwonić do klubu, ale mam z nim dobre relacje, fajnie rozmawia się też z prezesem – oznajmił Andrzej Lebiediew

Jak informuje portal elka.pl, coraz częściej pojawiają się również głosy dotyczące Sławomira Kryjoma. Dyrektor leszczyńskiego MOSiR, który przez ostatni czas był związany również z drużyną Landshut Devils, miałby dołączyć do sztabu Unii Leszno. Jego zadaniem byłoby zastąpić Ireneusza Igielskiego oraz wesprzeć Rafała Okoniewskiego, który najprawdopodobniej będzie prowadził drużynę w następnym sezonie.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×