Żużel - Best Speedway Tv

Na Żywo Relacja Grand Prix Polski w Gorzowie! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Na Żywo

Na Żywo Relacja Grand Prix Polski w Gorzowie!

Na Żywo Relacja Grand Prix Polski w Gorzowie!

RELACJA LIVE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA RELACJE NA ŻYWO NA NASZYM PORTALU!

STRONA ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE CO 60sek!

NA ŻYWO
NrZawodnik12345P1P2FSumaMiejsce
1L. Madsen10133088
2T. Woffinden20203710
3M. FrickeW0100116
4J. Doyle31202087
5D. Bewley313231135
6B. Zmarzlik1331321143
7Sz. Woźniak01021414
8R. Lambert222121106
9J. Holder13020611
10M. Janowski0211u415
11M. Michelsen3202079
12P. Przedpełski20111513
13M. Vaculik3233222172
14F. Lindgren01301512
15A. Thomsen2303133151
16P. Dudek1323230144
R1W. Jasiński
R2O. Paluch

FINAŁ

helmet yellowMartin Vaculik – 2
helmet redPatryk Dudek- 0
helmet white Bartosz Zmarzlik – 1
helmet blueAnders Thomsen – 3

Wygrywa THOMSEN! Zmarzlik dobrze z trzeciego i mija na trasie Dudka, który popełnił błąd, a Zmarzlik to wykorzystał.

Półfinał 2

helmet yellowBartosz Zmarzlik – 2
helmet redDaniel Bewley – 1
helmet white Jason Doyle – 0
helmet blueAnders Thomsen – 3

Nie najlepszy start Zmarzlika, który przycina na pierwszym łuku i zrobił długą prostą wyprzedzając drugiego Daniela Bewleya. Wygrał Thomsen

Półfinał 1

helmet yellowPatryk Dudek – 3
helmet redMartin Vaculik – 2
helmet white Leon Madsen – 0
helmet blueRobert Lambert – 1

Dudek jak strzała ze startu i założył Vaculika na pierwszym łuku. Reszta zawodników gęsiego.

Pod prysznic idą Janowski, Woźniak i Przedpełski. A my czekamy na pojedynki Dudka i Zmarzlika.

Bieg 20

helmet yellowJason Doyle – 2
helmet redDaniel Bewley – 3
helmet white Mikkel Michelsen – 0
helmet blueFredrik Lindgren – 1

Bieg bez historii, najlepiej Daniel Bewley, który wygrywa z dużą przewagą

Bieg 19

helmet yellowBartosz Zmarzlik – 3
helmet red Max Fricke – 0
helmet white  Martin Vaculik – 2
helmet blue Paweł Przedpełski – 1

Najlepiej ze startu Zmarzlik. Vaculik wyprzedza Przedpełskiego i rzuca się w pogoń za Zmarzlikiem i w pewnym momencie się zbliżył, ale to byłoby na tyle.

Bieg 18

helmet yellowPatryk Dudek – 2
helmet redJack Holder – 0
helmet white Szymon Woźniak – 1
helmet blueTai Woffinden – 3

Dudek wyprzedza dwóch rywali na pierwszym łuku i wskakuje na drugie miejsce. Wygrywa Tai Woffinden, którego starał się gonić Dudek.

Bieg 17

helmet yellowMaciej Janowski – u
helmet redLeon Madsen – 3
helmet white  Anders Thomsen – 1
helmet blue Robert Lambert – 2

Janowski upada na drugim okrążeniu na ostatniej pozycji i udało mu się zjechać z toru. Lambert gonił Madsena, ale bezskutku.

Równanie toru.

Bieg 16

helmet yellowAnders Thomsen – 3
helmet redJack Holder – 2
helmet white Jason Doyle – 0
helmet blueBartosz Zmarzlik – 1

Pewna wygrana Thomsena. Zmarzlik ścigał Holdera przy krawężniku, ale bezskutecznie. Zmarzlik początkowo był ostatni, ale udało mu się wyprzedzić Doyla.

Jason Doyle ruszył się na dystansie. Powtórka wyścigu.

Bieg 15

helmet yellow Daniel Bewley – 2
helmet redPatryk Dudek – 3
helmet white Maciej Janowski – 1
helmet blueMax Fricke – 0

Najlepiej Patryk Dudek, który rozprowadził rywali na pierwszym łuku. Daniel Bewley był trzeci ale wyprzedził Maciej Janowskiego i rzucił się w pogoń za Dudkiem.

Bieg 14

helmet yellow Mikkel Michelsen – 2
helmet red Tai Woffinden – 0
helmet white  Robert Lambert – 1
helmet blue Martin Vaculik – 3

Lambert, Michelsen i Vaculik wyprzedzają na dystansie Woffindena. Następnie na prowadzenie wychodzi Michelsen, który następnie wyprzedzony zostaje przez Vaculika. Dużo dobrej walki.

Bieg 13

helmet yellow Leon Madsen – 3
helmet red Szymon Woźniak – 2
helmet white  Fredrik Lindgren – 0
helmet blue Paweł Przedpełski – 1

Najlepiej Leon Madsen, który przebudził się po słabszych występach. Przedpełski odparł ataki Lindgrena.

Czas na równanie toru.

Bieg 12

helmet yellow Szymon Woźniak – 0
helmet red Martin Vaculik – 3
helmet white  Maciej Janowski – 1
helmet blue Jason Doyle – 2

Vaculik znowu najlepiej, a o drugie miejsce walczyli Doyle z Janowskim, który niestety uległ na dystansie. Ostatni Szymon Woźniak.

Bieg 11

helmet yellow Fredrik Lindgren – 3
helmet red Robert Lambert – 2
helmet white  Max Fricke – 1
helmet blue Jack Holder – 0

Najlepiej ze startu Lindgren, ale na dojeździe szybszy Lambert. Lindgren cały czas się napędzał, aż na ostatnim okrążeniu po szerokiej wyprzedził Anglika.

Bieg 10

helmet yellowTai Woffinden – 2
helmet redPaweł Przedpełski – 1
helmet white Anders Thomsen – 0
helmet blueDaniel Bewley – 3

Piękna jazda Dan Bewleya! Z trzeciej pozycji przeszedł po zewnętrznej wyprzedzając pierw Przedpełskiego, a później Woffindena.

Bieg 9

helmet yellowMikkel Michelsen – 0
helmet redBartosz Zmarzlik – 3
helmet white Leon Madsen – 1
helmet bluePatryk Dudek – 2

Najlepiej ze startu Zmarzlik, który rozprowadził Duńczyków. I z prezentu przy krawężniku skorzystał Patryk Dudek. Nie liczył się w walce Michelsen,

A6516F2B C048 496F 951C 0D7B92B2EB56

Równanie toru.

Bieg 8

helmet yellowPatryk Dudek – 3
helmet redJason Doyle – 1
helmet white Paweł Przedpełski – 0
helmet blueRobert Lambert – 2

Najlepiej Patryk Dudek, który wszystkich założył na pierwszym łuku i popędził po 3 punkty. Przedpełski cały czas bronił się przed Doylem uległ Australijczykowi na ostatnim okrążeniu.

Bieg 7

helmet yellowMax Fricke – 0
helmet redMikkel Michelsen – 2
helmet white Szymon Woźniak – 1
helmet blueAnders Thomsen – 3

Thomsen na dystansie wyprzedził Michelsena, trzeci dojeżdża trzeci.

Bieg 6

helmet yellow Bartosz Zmarzlik – 3
helmet red Fredrik Lindgren – 1
helmet white  Tai Woffinden – 0
helmet blue Maciej Janowski – 2

Najlepiej ze startu Bartosz Zmarzlik, który pewnie dowozi 3 punkty. Na dystansie walczyli Janowski z Lindgrenem, którzy pięknie się tasowali na dystansie. Na ostatnim łuku Polak przyciął i wyprzedza Szweda rzutem na taśmę.

Bieg 5

helmet yellowJack Holder – 3
helmet redMartin Vaculik – 2
helmet white Daniel Bewley – 1
helmet blueLeon Madsen – 0

Kolejny słaby start Madsena, który odpuszcza na dystansie. Vaculik atakował jadącego na pierwszym miejscu Holdera, ale udało mu się obronić prowadzenie.

Przerwa na równanie toru

Bieg 4

helmet yellowMartin Vaculik – 3
helmet redAnders Thomsen – 2
helmet white Patryk Dudek – 1
helmet blueFredrik Lindgren – 0

Najlepiej ze startu Vaculik, Thomsen walczy z Lindgrenm i korzysta na tym Dudek, który wyprzedza Lindgrena na dystansie.

Bieg 3

helmet yellowPaweł Przedpełski – 2
helmet redMaciej Janowski – 0
helmet white Jack Holder – 1
helmet blueMikkel Michelsen – 3

Na chwilę obecną zawodnicy walczą z torem aniżeli ze sobą na torze.

17F2C01E 041E 41B1 885E BE9594C6AD0C

Bieg 2

helmet yellow Robert Lambert – 2
helmet red Daniel Bewley – 3
helmet white  Bartosz Zmarzlik – 1
helmet blue Szymon Woźniak – 0

Słaby start Zmarzlika z trzeciego pola. Udało mu się wyprzedzić na dystansie Woźniaka.Wygrywa Bewley przed Lambertem.

Bieg 1

helmet yellow Jason Doyle – 3
helmet redLeon Madsen – 1
helmet white Max Fricke – W
helmet blueTai Woffinden – 2

Słaby start Madsena, ale najlepiej Doyle i Woffinden. Fricke dostał szpryce na pierwszym łuku i zrezygnował z dalszej jazdy. Madsen cały w błocie na trzeciej pozycji. Tor jest bardzo mocno namoczony przez opady deszczu.

Ruszamy z pierwszym wyścigiem! Zawodnicy wyjechali do pierwszego starcia

Aktualnie w Gorzowie na chwilę obecną dość mocno pada.

E661A5A5 A982 49AD 90E7 4FC5F88F15F7

Z “dziką kartą” wystąpi Szymon Woźniak

Rozpoczyna się prezentacja uczestników GP Polski.

Przypomnijmy, że w klasyfikacji przejściowej cyklu po 4 z 10 rund prowadzi Bartosz Zmarzlik 62 punkty. Za nim plasują się Maciej Janowski 51 i Leon Madsen 50.

Czy Zmarzlik powiększy przewagę w domu? – Zapowiedź Speedway Grand Prix w Gorzowie

RozgrywkiSpeedway Grand Prix
LokalizacjaGorzów
Stadionim. Edwarda Jancarza
Data i godzina25 Czerwca 2022, 19:00

Zostaw komentarz

×