Żużel - Best Speedway Tv

Na Smoczyku zaczyna się końcowy etap budowy. | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Na Smoczyku zaczyna się końcowy etap budowy.

Na Smoczyku

Na Smoczyku zaczyna się końcowy etap budowy.

Nowy regulamin, jaki będzie obowiązywał w zbliżającym się sezonie nakazuje klubom by na każdym stadionie było odwodnienie liniowe. Taki właśnie remont od jakiegoś czasu trwa na leszczyńskim owalu. Jego finał firma z Obornik Wielkopolskich Magmar wykonująca pracę wyznaczyła na 22 lutego i wszystko na to wskazuje, że terminu dotrzyma.

Wizytę na stadionie im. Alfreda Smoczyka złożył w towarzystwie Mariusza Szmandy Piotr Baron, który widząc postępy (główne prace odbywają się na prostej startowej, a na pierwszym wirażu skończone zostało już układanie krawężnika) nie ukrywa optymizmu. – Jestem pod wrażeniem postępów budowy. Myślę, że do końca przyszłego tygodnia uda się zakończyć inwestycję” .

Póki co nawierzchnia wygląda, jak bagno, ale jeśli pogoda okaże się na tyle łaskawa to po dosypaniu i przygotowaniu toru treningi odbędą się w wyznaczonym terminie, czyli na początku marca o czym informuje Baron. – Po naszym powrocie z Hiszpanii trzeba będzie dosypać nawierzchni i ją odpowiednio przygotować, ale myślę, że nie powinno być problemów z wyjazdem na treningi w planowanym terminie 8-10 marca”.

Reklamy


fot. Fogo Unia Leszno

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×