Przejdź do treści
Aktualności/Turnieje Indywidualne

Musielak mówi, co z jego jubileuszowym turniejem

Musielak
Fot. Marta Astachow

Autor: Jakub Bielak

Musielak mówi, co z jego jubileuszowym turniejem

Na 7 października zaplanowany jest jubileuszowy turniej Komplet Musielaka – organizowany przez wychowanka Unii Leszno z okazji 15-lecia startów na żużlu. Niestety zawodnik w miniony weekend doznał poważnej kontuzji. Kibice zaczęli zastanawiać się, co z turniejem. Dziś poznaliśmy odpowiedź.

„Tofik” ogłosił na swoich mediach społecznościowych, że kibice nie mają się czym martwić. Turniej na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbędzie się zgodnie z planem. Ponadto ogłoszony został kolejny żużlowiec, który weźmie w nim udział – jest nim Jaimon Lidsey.

„Oczywiście najważniejszy jest teraz powrót do zdrowia i raz jeszcze chciałbym Wam ogromnie podziękować za wszystkie wiadomości i dobre słowa

Pytacie też o październikowy turniej – zawody odbędą się zgodnie z planem. Już niebawem wystartuje sprzedaż biletów, a dziś przekazać Wam mogę nazwisko kolejnego rajdera w stawce, którym jest Jaimon Lidsey!” – przekazał fanom Tobiasz Musielak.

Rzecz jasna gospodarz nie będzie mógł wziąć udziału w zawodach. Wieloodłamowe złamanie kości piszczelowej wyklucza go ze sportu na wiele miesięcy. Jego koledzy postarają się jednak, aby jak najlepiej uczcić ten jubileusz. Jaimon Lidsey dołączył na liście startowej do ogłoszonych wcześniej Vaclava Milika, Antoniego Mencela, Damiana Ratajczaka, Adama Ellisa, Damiana Balińskiego, Grzegorza Walaska oraz Bartosza Smektały.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV DZIŚ NA ŻYWO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *